WOJTMAR Wojciech Krawczyk

Czy to Twoja firma?

WOJTMAR Wojciech Krawczyk praca

Szydłowiec

Od momentu naszego powstania w 2013 roku, w WOJTMAR Wojciech Krawczyk z Szydłowca, z pasją oddajemy się misji przekształcania polskich domów i firm w oazy zrównoważonej energii. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy wierzą, że przyszłość należy do tych, którzy inwestują w odnawialne źródła energii.

Z dumą patrzymy na ponad 4.500 zrealizowanych instalacji, które razem generują ponad 22 MWp mocy. Nasza oferta to nie tylko fotowoltaika, ale również pompy ciepła, kotły na pellet, systemy rekuperacji i wentylacji, magazyny energii oraz kotły i piece gazowe. Zależy nam na tym, by każde rozwiązanie, które proponujemy, było nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska.

Nasza firma to nie tylko produkty, to także usługi. Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego oferujemy bezpłatny audyt, który pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb. Nasze wykwalifikowane ekipy montażowe gwarantują najwyższą jakość instalacji, a pełne finansowanie bez wkładu własnego sprawia, że nasze rozwiązania są dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju rynku OZE w Polsce, znajdując się w czołówce firm w tej branży. Nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług i produktów jest odzwierciedleniem naszej nieustannej chęci innowacji i doskonalenia. Chociaż nie zdefiniowaliśmy formalnie naszej misji i wartości, nasze działania każdego dnia pokazują, że stawiamy na zrównoważony rozwój, satysfakcję klienta i technologiczny postęp.

W WOJTMAR Wojciech Krawczyk, każdy nowy projekt to kolejny krok w kierunku lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś budują jutro na solidnych, zielonych fundamentach.

WOJTMAR Wojciech Krawczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy WOJTMAR Wojciech Krawczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJTMAR Wojciech Krawczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJTMAR Wojciech Krawczyk

Siedziba główna

WOJTMAR Wojciech Krawczyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WOJTMAR Wojciech Krawczyk - oferty archiwalne

  • Podwykonawcy - Monterzy Pompy Ciepła i Klimatyzacji

    • Radom
    • umowa o dzieło
    • dodatkowa/dorywcza
    • Opis

      Firma WOJTMAR zajmująca się instalacjami OZE poszukuje:

      Podwykonawców, Ekip Monterskich zajmujących się montażem pomp ciepła, kotłów grzewczych oraz klimatyzacji.

      Zakres obowiązków

      • montaż pomp ciepła, kotłów grzewczych oraz klimatyzacji.

      Wymagania

      Poszukujemy ekipy / pracowników:

      • z doświadczeniem w montażu pomp ciepła (split oraz monoblok), kotłów na pellet/gaz oraz klimatyzacji,
      • rzetelnych i sumiennych w zakresie zleconych prac.

      Oferujemy

      • stałe zlecenia,
      • pomoc techniczną,
      • wysokie wynagrodzenie,
      • możliwość nawiązania stałej współpracy oraz udział w szkoleniach (m.in. F-GAZY, uprawnienia SEP).

      Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Hydraulik, Monter Instalacji Sanitarnych, Klimatyzacji, Pompy Ciepła

    • Szydłowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-8 000 zł / mies.
    • Firma WOJTMAR istnieje na rynku fotowoltaicznym od ponad 8 lat, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie wielu Klientów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

      Hydraulik, Monter Instalacji Sanitarnych, Klimatyzacji, Pompy Ciepła

      • montaż pomp ciepła, kotłów na gaz i pellet, klimatyzacji,

      • montaż instalacji sanitarnych (instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne).

      Wymagania

      Jeśli:

      • posiadasz doświadczenie w branży hydraulicznej,

      • jesteś sumienny, punktualny, dyspozycyjny i samodzielny w zakresie zleconych prac,

      • masz prawo jazdy kat. B.

      Dołącz do naszego młodego oraz dynamicznie rozwijającego się zespołu Specjalistów !

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

      • atrakcyjne wynagrodzenie,

      • umowa o pracę,

      • udział w szkoleniach (m.in. F-GAZY, uprawnienia SEP),

      • możliwość rozwoju zawodowego,

      • przyjazną atmosferę w pracy.

      Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są mile widziane w naszym zespole.

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Pracodawcy w Szydłowcu