ADD PROJEKT SP Z O O

Czy to Twoja firma?

ADD PROJEKT sp. z o.o. praca

Poznań

Jesteśmy firmą telemarketingową działająca na terenie całego kraju z ponad 7-letnim doświadczeniem, która świadczy usługi Social Media w telemarketingu. Wspieramy biznes we wszystkich działaniach od pozyskania poprzez obsługę klienta przez telefon aż po monitoring należności. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług podnoszących wartość i ilość klientów, a co za tym idzie przychody Twojej firmy.

ADD PROJEKT SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Poznań
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ADD PROJEKT SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADD PROJEKT SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ADD PROJEKT SP Z O O

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ADD PROJEKT SP Z O O - oferty archiwalne

  • Call Center / Sprzedawca reklamy w znanej wyszukiwarce

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 500-7 500 zł / mies.
    • Etap I: Nadsyłanie aplikacji

      W odpowiedzi na opublikowaną ofertę pracy przesyłasz nam swoje CV

      Etap II: Rozmowa rekrutacyjna

      Po dokładnym zapoznaniu się z każdą nadesłaną do nas aplikacją pracownik Departamentu Zasobów Ludzkich kontaktuje się z wybranymi kandydatami w celu umówienia terminu rozmowy rekrutacyjnej.

      Etap III: Rozmowa z menedżerem + zadanie praktyczne

      Następny etap to spotkanie z menedżerem, do którego komórki organizacyjnej przeprowadzamy rekrutację. Do tego etapu zapraszamy kandydatów, którzy w największym stopniu spełniają wymagania kwalifikacyjne oraz kompetencyjne i jednocześnie mają największą motywację do współpracy z nami.

      Etap IV: Złożenie oferty

      Kandydatom, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacyjny, składamy ofertę pracy. Wszyscy kandydaci biorący udział w spotkaniach rekrutacyjnych są informowani o wyniku rozmów rekrutacyjnych – telefonicznie lub mailowo.

      POWODZENIA !

      Zakres obowiązków

      • Doradztwo i dobór optymalnych rozwiązań dla Klientów

      • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie

      • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

      • Wytrwałość w dążeniu do celu

      • Zaangażowanie oraz samodyscyplina

      • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

      Wymagania

      Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem

      Jeżeli jesteś osobą:

      • która dobrze czuje się w rozmowie z innymi i masz dobrą dykcję,
      • poszukującą pracy na stałe, ale chcesz zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym,
      • lubiącą się uczyć i rozwijać, mającą doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub sprzedaży (telefonicznej lub bezpośredniej),
      • nie mającą problemu z aktywnym przedstawieniem oferty i zachęceniem do skorzystania z niej,
      • która dobrze radzi sobie z obsługą komputera

      … dołącz do naszego zespołu!

      Oferujemy

      • przejrzysty system premiowy

      • dogodne godziny pracy ( PN- PT /8:30-16:30)

      • profesjonalne szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy

      • możliwość rozwoju zawodowego

      • możliwe wcześniejsze wyjścia z pracy po zrealizowaniu założeń celu

      • pracę w zgranym zespole oraz wsparcie kolegów z grupy

      • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze

      • możliwość korzystania z karty Medicover sport

Pracodawcy w Poznaniu