WIGUM

Czy to Twoja firma?

WIGUM praca

Bystra

Od ponad siedmiu dekad, my, WIGUM Bystra, jesteśmy dumnym przedstawicielem branży produkcyjnej, specjalizując się w tworzeniu wyrobów gumowych i silikonowych. Nasza historia rozpoczęła się w 1951 roku, kiedy to z pasji do rzemiosła i zamiłowania do innowacji, zbudowaliśmy firmę, która dzisiaj jest synonimem profesjonalizmu i jakości.

Z siedzibą w malowniczym Bystrze, wytrwale podążamy ścieżką doskonałości, oferując naszym klientom nie tylko produkty, ale i rozwiązania. Nasze powłoki PTFE, uszczelnienia gumowe typu O-Ring i K-wadring, detale gumowe i silikonowe, płyty gumowe i sportowe, a także usługi cięcia laserem i ploterem, to tylko część z bogatego asortymentu, który z dumą prezentujemy na rynku.

Jesteśmy firmą, która stawia na dokładność i rzetelność w każdym calu. Nasze produkty są wyrazem naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przez nas atesty i certyfikaty. Zawsze dążymy do tego, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.

WIGUM Bystra to nie tylko producent, to zespół ekspertów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam na oferowanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych partnerów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasza stabilna pozycja na rynku jest wynikiem ciągłego dążenia do doskonałości i budowania trwałych relacji z naszymi partnerami. Wyróżnia nas nie tylko jakość naszych produktów, ale i konkurencyjne warunki współpracy, które są możliwe dzięki naszemu doświadczeniu i głębokiej znajomości potrzeb odbiorców.

W WIGUM Bystra jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza przeszłość. Wspólnie z naszymi klientami i partnerami, kontynuujemy tradycję innowacji i doskonałości, tworząc produkty, które są nie tylko częścią naszej historii, ale i przyszłości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu.

WIGUM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy WIGUM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIGUM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WIGUM

Siedziba główna

WIGUM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WIGUM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WIGUM - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny - operator maszyn

    WIGUM
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    • Poszukujemy pracowników do obsługi pras hydraulicznych przy produkcji detali silikonowych i gumowych.

      Praca w Bielsku-Białej ( Wapienica ) w systemie dwuzmianowym. Mozliwość pracy w soboty ( nadgodziny ).

      Zakres obowiązków

      • sterowanie maszyną i urządzeniami wchodzącymi w skład linii produkcyjnej (nastawianie parametrów maszyny z rozruchem i zatrzymaniem maszyny),
      • bieżąca kontrola parametrów maszyny,
      • bieżąca kontrola jakości wyrobu,
      • dbałość o optymalny przebieg produkcji,
      • realizacja planów produkcyjnych.

      Wymagania

      • punktualość,
      • rzetelność,
      • zaangażowanie,
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • dodatkowe premie,
      • praca w systemie dwuzmianowym.
  • Operator maszyn - Pracownik produkcyjny

    WIGUM
    • Z wybranymi kandydatami będzie przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna.

      Wymagania

      • zaangażowanie.

      Oferujemy

Pracodawcy w Bystrej