Czy to Twoja firma?

P.P.U.H. KOMUNALNIK spółka z o.o. praca

Jastrzębie-Zdrój

W sercu Białej Podlaskiej, tam gdzie innowacja spotyka się z tradycją i dbałością o środowisko, znajduje się nasza główna siedziba – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMUNALNIK”. Jesteśmy dumni, że możemy służyć społeczności szerokim wachlarzem usług, które nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale także przyczyniają się do ochrony naszej planety.

Nasza oferta jest tak różnorodna, jak potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się wszystkim, począwszy od odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych, aż po kompleksową obsługę pojazdów. Rozumiejąc trudne chwile, jakie niesie życie, oferujemy także całodobowe usługi pogrzebowe, podchodząc do każdego zlecenia z empatią i szacunkiem.

W KOMUNALNIKU łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasza pracownia meblarska tworzy meble na wymiar, które są synonimem jakości i funkcjonalności. Zakład kamieniarski Dolomit oferuje wykończenia wnętrz kamieniem, dodając im niepowtarzalnego charakteru. A kwiaciarnia Pod Storczykiem? To miejsce, gdzie każdy bukiet i wiązanka są komponowane z pasją i dbałością o każdy detal.

Innowacyjność jest dla nas równie ważna, co tradycja. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania na bazie RFID do monitorowania odbioru odpadów, a nasz panel klienta online, który jest w trakcie budowy, będzie świadczył o naszym zaangażowaniu w cyfryzację i ułatwianie dostępu do naszych usług.

Jesteśmy eko – to nie tylko hasło, to nasza misja. Wspieramy i edukujemy naszych klientów w zakresie ekologii, bo wiemy, że małe kroki mogą prowadzić do wielkich zmian. Posiadanie własnego parku maszynowego oraz zatrudnianie wykwalifikowanego personelu pozwala nam na pełną kontrolę nad jakością produkcji, co jest naszą przewagą konkurencyjną.

W KOMUNALNIKU każdy dzień to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości, by pokazać nasze zaangażowanie w tworzenie lepszego jutra. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

Oferty pracy P.P.U.H. KOMUNALNIK spółka z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.U.H. KOMUNALNIK spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P.U.H. KOMUNALNIK spółka z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
P.P.U.H. KOMUNALNIK spółka z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jastrzębie-Zdrój
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Wrocław
  5. Jaworzno
  6. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.P.U.H. KOMUNALNIK spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik ogrodniczy

    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      grabienie, załadunek trawy
      Praca od 6:00-14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: chęć do pracy, zdolność do pracy fizycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka za godzinę 19,70 brutto
  • Kierowca samochodu ciężarowego

      odbiór odpadów z terenu miasta i okolic

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. C, aktualne szkolenie okresowe kierowcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
  • Mechanik pojazdów ciężarowych

      naprawa samochodów ciężarowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętności zawodowe , doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju