Brian McWhorter Company

Czy to Twoja firma?

Brian McWhorter Company praca

Piaseczno

W sercu malowniczej miejscowości Krzywda, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, rozkwitała nasza pasja do tworzenia wyjątkowych produktów spożywczych. Brian McWhorter Company, od 2017 roku, z zaangażowaniem i dbałością o detale, wytwarzała artykuły spożywcze, które z powodzeniem wyróżniały się na rynku przemysłu spożywczego.

Nasza podróż rozpoczęła się 2 sierpnia 2017 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek produkty, które nie tylko zaspokajają podstawowe potrzeby żywieniowe, ale także dostarczają niezapomnianych doznań smakowych. Specjalizowaliśmy się w produkcji pozostałych artykułów spożywczych, które nie znajdują łatwej klasyfikacji, ale z łatwością znajdują drogę do serc naszych klientów.

Przez lata działalności, nasze produkty były synonimem jakości i innowacyjności, choć skromnie przyznajemy, że nie wszystkie nasze osiągnięcia i wartości zostały szeroko udokumentowane i opublikowane. Wierzymy, że prawdziwa wartość naszej pracy mierzy się zadowoleniem klientów i trwałością naszych produktów na ich stołach.

Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. 9 listopada 2022 roku, nasza firma zakończyła swoją działalność, pozostawiając po sobie dziedzictwo zaangażowania, jakości i smaku. Chociaż nie jesteśmy już aktywni na rynku, nasza historia i wkład w przemysł spożywczy pozostają niezapomniane.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te lata, wspierali naszą wizję i cieszyli się naszymi produktami. Brian McWhorter Company zawsze będzie pamiętać o swoich korzeniach w Krzywdzie i o ludziach, którzy byli częścią tej wyjątkowej przygody.

Brian McWhorter Company najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Brian McWhorter Company

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Brian McWhorter Company

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Brian McWhorter Company

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Brian McWhorter Company - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji i/lub magazynu

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 900-4 100 zł / mies.
    • Jesteśmy firmą produkcyjną, zlokalizowaną w Piasecznie.

      Zatrudnimy staranne, uczciwe i pracowite osoby na stanowiska produkcyjne i produkcyjno-magazynowe.

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie dostaw

      • Pakowanie, etykietowanie, datowanie produktów

      • Dozowanie, zgrzewanie

      • Przygotowywanie towaru do wysyłki

      Wymagania

      • Doświadczenie nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

      • Praca w godzinach 8-16

      • Wolne weekendy

      • Wynagrodzenie na rękę: netto 18 zł (stanowisko magazynowo-produkcyjne), netto 17 zł (stanowiska produkcyjne)

      • Umowa o pracę po okresie wstępnym

      • Możliwość rozwoju

      Prosimy o przesłanie CV.

      Zachęcamy do kontaktu.

Pracodawcy w Piasecznie