Czy to Twoja firma?

SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C. praca

Łomianki

Jesteśmy SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C., sercem naszej działalności jest Kiełpin, malownicza miejscowość w województwie mazowieckim. Nasza przygoda rozpoczęła się 26 lutego 2011 roku, a już kilka dni później, 2 marca, z entuzjazmem wkroczyliśmy na rynek pozostałej sprzedaży detalicznej.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia dążymy do tego, by być firmą, która jest bliska ludziom i ich potrzebom. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszego zaangażowania i pasji, które wkładamy w to, co robimy.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i tego, jak z małego ziarna pomysłu wyrośliśmy w firmę, która jest integralną częścią lokalnej społeczności. Choć nie zdradzimy Ci naszej misji i wartości, możesz być pewien, że w każdym naszym działaniu kierujemy się wysokimi standardami i dążeniem do doskonałości.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów i usług, które są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza elastyczność i zdolność do adaptacji to klucz do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie detalicznym.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności klientów i partnerów. Razem możemy tworzyć historię firmy, która nieustannie dąży do bycia lepszą wersją siebie, każdego dnia.

SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C. - oferty archiwalne

  • Kierowca z uzupełnieniem automatów towarem spożywczym

    SMART SERVICES SELWANOWICZ & JAKUBCZAK S.C.
    • Łomianki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dostawa artykułów spożywczych i uzupełnianie automatów wg wytycznych oraz dbanie o higienę automatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od pon. do pt. od godz. 07:00

Pracodawcy w Łomiankach