Czy to Twoja firma?

INTERTRANS-SERVICE sp. z o.o. praca

Łomianki

Od ponad trzech dekad, w INTERTRANS-SERVICE, pasja do innowacji i nieustanne dążenie do doskonałości kształtują naszą historię. Od naszego założenia w 1991 roku, z dumą służymy polskiemu rynkowi jako autoryzowany dealer amerykańskiej firmy CLARK Material Handling Europe, oferując naszym klientom niezawodne wózki widłowe od 1995 roku.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo jest wyjątkowe, dlatego nasze rozwiązania są tak elastyczne, jak tylko można sobie wyobrazić. W naszej ofercie znajdziesz najnowocześniejsze wózki widłowe CLARK, które są synonimem innowacji i jakości na światowym rynku. Nasze produkty to połączenie zaawansowanej technologii i niezawodności, co sprawia, że są one cenione przez użytkowników w różnych branżach.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych, ale również oferujemy profesjonalny serwis i naprawy. Nasz skomputeryzowany system obsługi magazynu części zamiennych gwarantuje szybką i efektywną obsługę, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego nasze usługi są zawsze na czas i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

W INTERTRANS-SERVICE rozumiemy również, że nie każdy potrzebuje własnego wózka widłowego na stałe. Dlatego nasza oferta wynajmu i dzierżawy na krótki lub długi okres jest elastyczna i dopasowana do zmieniających się potrzeb biznesowych. Nasze wózki widłowe są zawsze w doskonałym stanie technicznym, co potwierdza certyfikacja UDT, gwarantująca bezpieczeństwo i niezawodność.

Jesteśmy firmą, która słucha i reaguje na potrzeby naszych klientów. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty i usługi były jeszcze lepsze. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali INTERTRANS-SERVICE. Razem możemy osiągnąć więcej.

INTERTRANS-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy INTERTRANS-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERTRANS-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INTERTRANS-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INTERTRANS-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń i pojazdów transportowych

    INTERTRANS-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa wózka podnośnikowego czołowego, transport ładunków zbelowanych posadowionych na paletach

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na wózki widłowe UDT (Urząd Dozoru Technicznego) - II WJO, mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie operatora wózka podnośnikowego, umiejętność przewozu oraz ustawiania towarów zbelowanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + wysoki pakiet socjalny, praca w systemie 4-brygadowym
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomiankach