FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Kraków
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E

    PPH PAMADEX Spółka Jawna
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pracownik logistyki

    Akpo Konstrukcje Aluminiowe
    • Raciechowice
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Dodana

Mapa FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Pełna nazwa
JAN MAZUR FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA
Adres rejestrowy
ul. Kantorowicka 117 31-763 Kraków
NIP
6781020235
REGON
350278402
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
16.01.1989
Zawieszenie wykonywania indywidualnej działalności
01.01.2024
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 82.92.Z Działalność związana z pakowaniem
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

3.2

Na podstawie 5 ocen z Google.

Pawel Kowalski

6 lat temu

Michal kaczor

5 lat temu

Grzegorz Przylucki

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Skawina
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR - oferty archiwalne

    • Kraków
    • pełny etat
    • Firma Usługowo-Transportowa Jan Mazur

      Nasza firma świadczy usługi w zakresie transportu od 1989 roku. Priorytetem w naszej działalności jest wysoka jakość usług i rzetelność w realizacji zleceń.

      Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Kierowca C+E

      W razie pytań zapraszam do kontaktu: 601 427 199 lub 601 497 134

      Zakres obowiązków

      • transport po Polsce

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. C+E

      • uprawnienia na HDS
      • zaangażowanie i dyspozycyjność w pracy

      Oferujemy

      • możliwość zrobienia uprawnień
      • możliwość zakwaterowania
      • bardzo dobre wynagrodzenie

Pracodawcy w Krakowie