Czy to Twoja firma?

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski praca

Kraków

Jesteśmy Polskim Związkiem Działkowców Okręgowym Zarządem Małopolskim, dumnie kontynuującym ponad stuletnią tradycję ruchu działkowego w naszym kraju. Nasza siedziba mieści się w historycznym Krakowie, sercu Małopolski, skąd zarządzamy siecią 4667 rodzinnych ogrodów działkowych. To właśnie w tych zielonych enklawach znajduje się 917 445 działek, które są naszą dumą i świadectwem zaangażowania w poprawę jakości życia mieszkańców.

Nasza misja jest jasna i prosta – służymy zaspokajaniu potrzeb wypoczynkowych, rekreacyjnych i socjalnych naszych członków oraz społeczności lokalnych. Wierzymy, że każdy zasługuje na miejsce, gdzie może odpocząć od miejskiego zgiełku, zająć się ogrodnictwem, czy po prostu cieszyć się chwilą spokoju w otoczeniu natury.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które kierują naszą działalnością każdego dnia. Ochrona środowiska przyrodniczego i podnoszenie standardów ekologicznych to dla nas nie tylko obowiązek, ale i przyjemność. Pracujemy nad tym, aby nasze ogrody były zielonymi płucami miast, oferując mieszkańcom nie tylko estetyczną przyjemność, ale i realne korzyści dla zdrowia i dobrostanu.

Nasze ogrody działkowe są miejscem, gdzie lokalne społeczności mogą się integrować, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją do ogrodnictwa. Dzięki temu, że jesteśmy członkiem Międzynarodowego Biura Ogrodów Działkowych i Rodzinnych od 1990 roku, nasze doświadczenia i sukcesy możemy dzielić z działkowcami na całym świecie.

Innowacyjność i jakość to dla nas kluczowe słowa. Ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych z 2013 roku jest dla nas fundamentem, który gwarantuje bezpieczeństwo i rozwój naszych ogrodów. Dzięki niej możemy skupić się na tym, co najważniejsze – tworzeniu przestrzeni, która sprzyja zdrowiu, wypoczynkowi i integracji.

Nie zapominamy również o edukacji i rozwoju naszych członków. Oferujemy szkolenia dla nowych działkowców oraz warsztaty artystyczne, które pozwalają na rozwijanie kreatywności i umiejętności manualnych. To wszystko sprawia, że nasze ogrody działkowe są nie tylko miejscem wypoczynku, ale i ciągłego rozwoju.

Nasza pozycja na rynku jest wyjątkowa, ponieważ rodzinne ogrody działkowe mają status urządzeń użyteczności publicznej. To sprawia, że jesteśmy nie tylko częścią infrastruktury miasta, ale i ważnym elementem, który wpływa na jakość życia jego mieszkańców.

Zapraszamy do naszych ogrodów, gdzie każdy może znaleźć kawałek zieleni dla siebie i swojej rodziny. Razem tworzymy zieloną przestrzeń, która żyje i rozwija się dzięki pasji i zaangażowaniu nas wszystkich.

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

  • Księgowa ofk

    Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Inspektor ds. terenowo prawnych

    • Kraków
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

Siedziba główna

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. inwestycji

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie: skutecznych działań w zakresie wdrażania działań inwestycyjnych w ROD w celu ich rozwoju i modernizacji
      sporządzanie: planu inwestycji i remontów, prowadzenie postępowań związanych z udzielaniem dotacji dla ROD w sprawach inwestycyjnych, kosztorysów inwestorskich, weryfikacja kosztorysów ofertowych
      nadzorowanie nad prawidłowym i terminowym rozliczeniem środków finansowych na inwestycje, remonty w ROD,opiniowanie i kontrolowanie zamierzeń i działań inwestycyjno- remontowych, prowadzenie inwestycji w ROD, otworzenia ROD,przetargi, zawieranie umów, analiza polityki planistycznej miasta.
      rozliczanie udzielonych dotatcji/ refundacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: mile wyższe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność i dokładność , umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy , inicjatywa, kurs - podstawy internetu, Microsoft Office
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia budowlane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor ds terenowo prawnych

    • Kraków
    • 4 000 zł / mies.

      sprawy prawne i administracyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
      • Inne wymagania: umiejętnośc pracy w zespole, kat. B prawa jazdy,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Krakowie