NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA

Czy to Twoja firma?

NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA praca

Żywiec

Zapraszamy do dołączenia do zespołu firmy NAW Performance Audio

Jesteśmy producentem profesjonalnych systemów nagłośnieniowych na sceny, sale widowiskowe, dla zespołów, DJ-ów, klubów.

NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Żywiec
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA

Siedziba główna

Praca NAW PERFORMANCE AUDIO KAMIL KIECA - oferty archiwalne

  • Pomocnik Stolarza w ciekawej branży AUDIO

    • Żywiec
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • W związku z otwarciem WARSZTATU poszukujemy osoby do pomocy w produkcji obudów kolumn głośnikowych ze sklejki.

      Jeśli szukasz pracy, w której możesz zdobyć praktyczne doświadczenie techniczne w ciekawej branży AUDIO - wyślij do nas CV!

      Zakres obowiązków

      • pomoc w produkcji od podstaw obudów kolumn głośnikowych przy użyciu narzędzi stolarskich i malarskich,
      • realizacja zamówień według bieżących planów produkcyjnych,
      • dokładne kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,,
      • praca z zachowaniem standardów BHP.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w obróbce drewna i używaniu narzędzi,
      • mile widziany status ucznia/studenta,
      • dobra organizacja pracy własnej i umiejętności komunikacyjne,
      • prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką od 14 zł netto za godzinę,
      • przyjazne, swobodne środowisko pracy oparte na relacjach, współpracy, dzieleniu się wiedzą i integracji,
      • udział w tworzeniu nowych projektów i standardów pracy,
      • pracę w centrum Żywca w odległości spaceru od dworca PKP, prywatny parking,
      • BONUS – możemy wyposażyć Twój dom w koncertowe nagłośnienie, do którego sam sobie stworzysz obudowy:)

Pracodawcy w Żywcu