Czy to Twoja firma?

AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski praca

Lesznowola

Od ponad trzech dekad "Auto Sigma" Jarosław Ciechomski, z siedzibą w malowniczej Lesznowoli, jest synonimem rzetelności i tradycji w produkcji opakowań drewnianych. Nasza firma, założona 1 grudnia 1991 roku, z dumą podtrzymuje rzemieślnicze metody pracy, łącząc je z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się nie tylko w produkcji opakowań drewnianych, ale także w szerokim spektrum usług, które obejmują naprawę i konserwację sprzętu, odzysk surowców z materiałów segregowanych, a także realizację projektów budowlanych, zarówno mieszkalnych, jak i niemieszkalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do wymagań rynku i oczekiwań klientów.

W "Auto Sigma" stawiamy na bliskie relacje z klientami i dostawcami, co jest fundamentem naszej działalności. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji i wartości w formie sformalizowanych haseł, to codzienna praktyka pokazuje, że najważniejsze dla nas są zaufanie, jakość i zadowolenie klienta.

Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak przez lata udało nam się utrzymać stabilną pozycję na rynku, pomimo braku danych na temat naszej pozycji rynkowej. Nasze produkty i usługi są wynikiem połączenia tradycyjnych metod pracy z innowacyjnym podejściem, choć nie posiadamy formalnych danych na temat innowacyjności i jakości.

W "Auto Sigma" rozumiemy, że sukces w dzisiejszym świecie wymaga ciągłego rozwoju i dostosowywania się do zmieniających się warunków. Dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych produktów i usług, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszej oferty, która jest wynikiem wieloletniej pasji i doświadczenia. Razem możemy stworzyć coś trwałego i wartościowego.

AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Lesznowola
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski

Mapa AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AUTO SIGMA Jarosław Ciechomski - oferty archiwalne

  • Pracownik Fizyczny do palet

    • Lesznowola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-6 500 zł / mies.
    • Zatrudnię pracownika do palet drewnianych.

      Zakres obowiązków

      • przebieranie palet
      • remontowanie palet
      • zakupy palet
      • załadunki, rozładunki samochodów.

      Wymagania

      • dobra organizacja pracy własnej
      • umiejętność pracy w zespole
      • punktualność
      • sumienność
      • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia

Pracodawcy w Lesznowoli