Czy to Twoja firma?

Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka praca

Lesznowola

Witajcie w naszym językowym świecie! Jesteśmy Szkołą Językową Poręcka&Spółka, zlokalizowaną w sercu Nowej Woli. Od 15 lat z pasją i zaangażowaniem otwieramy naszych uczniów na międzynarodową komunikację, oferując kursy językowe na najwyższym poziomie. Nasza oferta to nie tylko angielski, niemiecki, hiszpański czy włoski, ale też przygotowanie do egzaminów i korepetycje, które pomogły już wielu osiągnąć sukces.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza szkoła to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Zespół 20 lektorów, w tym Native Speakerów, to fundament naszej edukacji. Każdy z nich to doświadczony pedagog, który wie, jak dostosować metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. To właśnie dzięki temu nasi kursanci cieszą się wysoką zdawalnością egzaminów.

Misją, która nas prowadzi, jest zapewnienie najwyższej jakości edukacji językowej. Wierzymy, że język to nie tylko gramatyka i słownictwo, ale przede wszystkim umiejętność komunikacji, która otwiera drzwi do świata. Dlatego też organizujemy warsztaty tematyczne i spotkania z native speakerami, które wzbogacają naszych uczniów o realne konteksty językowe.

Jako Natalia Bonczar, założycielka i serce tej szkoły, jestem dumna z naszej przewagi konkurencyjnej, którą są nasze kursy dostosowane do potrzeb uczniów oraz możliwość nauki zarówno stacjonarnej, jak i online. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie w atmosferze wsparcia i zrozumienia każdy może rozwijać swoje językowe skrzydła. Razem przekroczymy bariery komunikacyjne i odkryjemy radość płynącą z nauki i używania języków obcych. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wielkie możliwości niesie ze sobą znajomość języków. Czekamy na Ciebie!

Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Lesznowola
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Szkoła Jezykowa Poręcka&Spółka - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego - Nowa Iwiczna

    • Lesznowola
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • Szukamy lektorów języka angielskiego chętnych do prowadzenia zajęć w siedzibie szkoły w Nowej Iwicznej w roku szkolnym 2022/23.

      Oferujemy komfortowe warunki pracy - małe grupy, kilkugodzinne bloki zajęciowe, możliwość rozwoju oraz wsparcie metodyczne.

      Czekamy na osoby zaangażowane, kreatywne i lubiące pracę z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi.

      ZAPRASZAMY :)

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć stacjonarnych w szkole w Nowej Iwicznej.

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      komfortowe warunki pracy - małe grupy, kilkugodzinne bloki zajęciowe, możliwość rozwoju oraz wsparcie metodyczne.

Pracodawcy w Lesznowoli