PJP Telecom Piotr Plebankiewicz

Czy to Twoja firma?

PJP Telecom Piotr Plebankiewicz praca

Katowice

Firma PJP Telecom działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasze usługi obejmują kompletne wykonanie instalacji elektrycznych, począwszy od podłączenia prądu poprzez instalację elektryczną, multimedialną, alarmową po instalacje CCTV, Kontroli Dostępu, Inteligentnych Systemów Parkingowych oraz instalacji niskoprądowych.

Firma specjalizuje się również w dostarczaniu, na potrzeby Klientów w całej Polsce, kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych czołowych producentów. Nasza oferta, skierowana jest do organizacji różnej wielkości, obejmuje systemy do transmisji i rejestracji głosu, obrazu i danych, a także ich ochrony.

PJP Telecom Piotr Plebankiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Katowice
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PJP Telecom Piotr Plebankiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PJP Telecom Piotr Plebankiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PJP Telecom Piotr Plebankiewicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PJP Telecom Piotr Plebankiewicz - oferty archiwalne

  • Serwisant / Technik Serwisu

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Serwisant

      Miejsce pracy: Katowice

      Poszukujemy od zaraz ambitnej osoby do działu serwisu.

      Zakres obowiązków

      - konfiguracja i montaż urządzeń monitoringu wizyjnego

      - konfiguracja i montaż urządzeń sieci IP

      - konfiguracja i montaż urządzeń systemów niskoprądowych (kontrola dostępu, systemy alarmowe, systemy AV)

      - usuwanie awarii, uszkodzeń i monitorowanie stanów urządzeń w sieci

      Wymagania

      - Prawo jazdy kat. B

      - Motywacja do pracy i podnoszenie kwalifikacji

      - Mile widziane osoby posiadające wiedzę i chęć rozwoju w kierunku informatycznym.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      - przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

      - praca w godzinach 8:00-16:00 (pn. - pt.)

      - ubezpieczenie grupowe

Pracodawcy w Katowicach