CARBON

Czy to Twoja firma?

CARBON praca

Katowice

  • RE/MAX to międzynarodowa sieć agencji nieruchomości, z 45-letnim doświadczeniem, która może się pochwalić obecnością na ponad 100 rynkach na całym świecie. Każdego dnia współpracuje z nami ponad 120 tys. osób, które opiekują się naszymi klientami w tak ważnym momencie, jakim jest zakup wymarzonego lokum. U nas nie ma granic, dzięki globalnemu systemowi wymiany ofert MLS - nasi agenci, jeśli tylko chcą, działają na całym świecie.

CARBON najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy CARBON

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARBON

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CARBON

Siedziba główna

Praca CARBON - oferty archiwalne

  • Agent nieruchomości

    CARBON
    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • RE/MAX CARBON jest lokalnym biurem nieruchomści w Katowicach o miedzynarodowym zasięgu

      • Jesteśmy zespołem ludzi zaangażowanych, niezależnych oraz otwartych na rozwój
      • Działamy na rynku od 2 lat i ciagle sie szkolimy i podnosimy swoją wiedzę i umiejetności
      • Pracujemy na najwyższych standardach obsługi kienta oraz regularnie je rozwijamy zgodnie z europejskimi wytycznymi
      • Nieruchomości to jedna z najbardziej dochodowych branż. Szukamy ludzi, którzy chcą aktywnie pracować nad swoim sukcesem

      Jeśli lubisz wyzwania i kontakt z ludźmi to koniecznie wyslij swojego CV :)

      Zakres obowiązków

      Agenci nieruchomości RE/MAX CARBON zajmują się:

      • Systematycznym pozyskiwaniem nieruchomości
      • Organizacją cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy nieruchomości
      • Współpracą z zespołem
      • Utrzymywaniem profesjonalnych relacji z klientami
      • Uczestniczeniem w projektach rozwijających firmę
      • Tworzeniem najlepszego biura nieruchomości na rynku

      Wymagania

      Do naszego zespołu zapraszamy osoby które chca pracować jak i są:

      • zdeterminowane do osiagania celow biznesowych
      • kreatywne, zaangażowane i mobilne
      • systematyczne i nie posiadajace tendencji do narzekania
      • otwarte na rozwój i prowadzenie własnego biznesu
      • doświadzczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      Decyzja o współpracy musi być decyzją wspólną.

      A jak już się tak stanie to mozesz być pewny, że :

      • bedziesz pracować na umowach na wyłączność
      • Twoje wynagrodzenie prowizyjne może sięgać aż 80%
      • zaprezentujemy Ci przejrzystą ścieżkę kariery
      • przeprwadzimy Cię przez system szkoleń wewnętrznych
      • Będziemy wspólnie i regularnie pracować nad Twoim sukcesem

      Odważ się i zrób pierwszy krok

Pracodawcy w Katowicach