F.H.U. MAWID Wiesław Dudek

Czy to Twoja firma?

F.H.U. MAWID Wiesław Dudek praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad, my, F.H.U. MAWID Wiesław Dudek, jesteśmy dumnym uczestnikiem branży transportowej, zapewniając niezawodne usługi przewozu towarów na terenie Europy Zachodniej i Środkowej. Nasza podróż rozpoczęła się w styczniu 2004 roku, kiedy to postanowiliśmy wykorzystać naszą pasję do logistyki i stworzyć firmę, która stawia na jakość i precyzję w każdym aspekcie działania.

Specjalizujemy się w bezpośrednich przewozach ładunków, korzystając z samochodów ciężarowych z plandeką o ładowności do 3 ton. To nasze pojazdy codziennie przemierzają drogi, aby dostarczyć towary tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Nasza rozbudowana flota i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapewniając usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania.

Bezpieczeństwo i jakość to fundamenty, na których opieramy naszą działalność. Posiadamy zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz licencję na międzynarodowy zarobkowy przewóz drogowy rzeczy, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w utrzymanie najwyższych standardów.

Jesteśmy firmą, która z dumą patrzy na swoje osiągnięcia i ugruntowaną pozycję na rynku. Nasze usługi są synonimem niezawodności i jakości, co potwierdza stale rosnące grono zadowolonych klientów. Z każdym dniem dążymy do tego, aby nasza oferta była jeszcze lepsza, a relacje z klientami jeszcze mocniejsze.

W F.H.U. MAWID Wiesław Dudek rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejsza waluta. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby zapewnić bezpieczny i terminowy transport ich towarów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej.

F.H.U. MAWID Wiesław Dudek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy F.H.U. MAWID Wiesław Dudek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. MAWID Wiesław Dudek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 8 000-10 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

    K&R BORS PARTNER
    • Kraków
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    Wygasa
  • Kierowca dużego sprzętu

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    Dodana
  • Operator żurawia samojezdnego - kierowca

    Mostostal Puławy S.A.
    Dodana
  • Kierowca kat C+E w transporcie krajowym

    JACEK POŁETEK USŁUGI TRANSPORTOWE
    • Kraków
    Dodana

Mapa F.H.U. MAWID Wiesław Dudek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Lublin
  4. Warszawa
  5. Będzin
  6. Bydgoszcz
  7. Kielce
  8. Kwidzyń
  9. Łódź
  10. Mszczonów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca F.H.U. MAWID Wiesław Dudek - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy kategoria

    • Kraków
    • pełny etat
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • PODWÓJNA OBSADA
      • wyjazdy średnio trzy tygodniowe, najwięcej wyjazdów 19 - 23 dni
      • odpoczynek 1/3 długosci wyjazdu = długość wyjazdu podzielona na 3

      Wymagania

      • prawo jazdy kat C
      • karta kierowcy
      • kurs na przewóz rzeczy - kod 95
      • aktualne badania lekarskie i psychologiczna
      • chęć do pracy i dyspozycyjność

      Oferujemy

      • możliwośc przyuczenia do zawodu
      • zapraszamy również kandydatów świeżo po kursach
      • start i koniec trasy w Krakowie

Pracodawcy w Krakowie