GREGHAL

Czy to Twoja firma?

GREGHAL praca

Katowice

W samym sercu dynamicznie rozwijającego się Katowic, GREGHAL Energy jest firmą, która od 2013 roku nieustannie podnosi poprzeczkę w branży energetycznej, fotowoltaicznej i budowlanej. Nasza podróż rozpoczęła się jako działalność gospodarcza GREGHAL, a w 2018 roku ewoluowaliśmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, by jeszcze skuteczniej realizować nasze ambitne projekty.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji "pod klucz", co oznacza, że naszym klientom oferujemy pełen zakres usług – od audytu i doradztwa technicznego, przez projektowanie techniczne, budowlane i wykonawcze, aż po dostawę, montaż i uruchomienie instalacji. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie inwestycji, dlatego też pomagamy w uzyskaniu finansowania oraz dotacji, a także zajmujemy się wszelkimi pozwoleniami i uzgodnieniami.

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska i doświadczeni montażyści to fundament naszej jakości. Dzięki nim możemy pochwalić się realizacją projektów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasze doświadczenie w projektowaniu i wybudowaniu elektrowni słonecznych pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług i dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb każdego projektu.

W GREGHAL Energy stawiamy na innowacyjność i jakość, które są kluczowymi elementami naszej codziennej pracy. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dążymy do tego, by nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale i przyjazne dla środowiska. Wierzymy, że nasza praca przyczynia się do budowania zrównoważonej przyszłości i promowania odnawialnych źródeł energii.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej pozycji rynkowej czy wartościami, które kierują naszą firmą, możemy zapewnić, że każdy projekt traktujemy z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczanie rozwiązań, które przynoszą realne korzyści zarówno naszym klientom, jak i środowisku naturalnemu.

Zapraszamy do współpracy z GREGHAL Energy – razem możemy stworzyć energię przyszłości.

GREGHAL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GREGHAL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREGHAL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GREGHAL

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
GREGHAL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Nowy Sącz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GREGHAL - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany / Monter

    GREGHAL
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 29-36 zł / godz.
    • Miejsce pracy: Niemcy (możliwe również wyjazdy Francja/Austria)

      Zakres obowiązków

      pracę dla osób kreatywnych, które potrafią rozwiązywać problemy i są otwarte na zdobywanie nowych umiejętności. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, dlatego też szukamy długotrwałej współpracy.

      Poszukujemy kandydatów na stanowiska pracy do zakładów przemysłowych na stanowisku: Montażysty

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • wysokich zdolności manualnych w posługiwaniu się narzędziami branżowymi,
      • dbałości o jakość wykonywanych prac,
      • rzetelności i punktualności,
      • elastyczności w podejmowaniu zadań i obowiązków.

      Dodatkowe atuty:

      • prawo jazdy kat. B,
      • znajomość j. niemieckiego, angielskiego, lub francuskiego
      • mile widziane osoby z jedoosobową działalnością gospodarczą.

      Oferujemy

      • Poszukiwani pracownicy tylko z województwa Śląskiego!
      • Stawka EU: 11-16 €/rh netto (14,01-21,60 €/rh brutto)
        Stawka PL: 22-28 zł/rh netto (28,02-35,66 zł/rh brutto)
      • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
      • Zapewniamy:
        • transport, narzędzia, ubrania robocze i zakwaterowanie,
        • pracę w polskim zespole,
        • płatne urlopy.

Pracodawcy w Katowicach