Czy to Twoja firma?

Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie troska i wsparcie splatają się z codziennym życiem, znajduje się nasze Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Jesteśmy organizacją, która od momentu założenia przez księdza Mieczysława D. w 1996 roku, nieustannie dąży do tworzenia lepszego świata dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – otaczamy specjalistyczną opieką osoby upośledzone umysłowo, dążymy do ich pełnej integracji w społeczeństwie i wspieramy ich rodziny. W Warsztacie Terapii Zajęciowej, który prowadzimy, oferujemy rehabilitację społeczną i zawodową, umożliwiając naszym podopiecznym rozwijanie ich umiejętności i talentów. To miejsce, gdzie każdy może poczuć się wartościowy i potrzebny.

Zaangażowanie w życie społeczne jest dla nas kluczowe. Organizujemy różnorodne wydarzenia – od wypoczynku letniego i zimowego, przez imprezy okolicznościowe, aż po spotkania integracyjne. Wszystko po to, aby nasi podopieczni mogli cieszyć się pełnią życia w przyjaznym i akceptującym ich otoczeniu.

Współpracujemy z władzami, instytucjami i innymi organizacjami, aby nasze działania były jak najbardziej efektywne i aby głos osób z niepełnosprawnością intelektualną był słyszalny w przestrzeni publicznej. Choć nie dysponujemy pełnymi danymi na temat naszej pozycji rynkowej czy finansowej stabilności, to nasza determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie w każdy aspekt działalności są niezachwiane.

Nasze Stowarzyszenie to nie tylko miejsce pracy – to przestrzeń, gdzie każdy dzień to nowa historia pełna wyzwań, ale i ogromnej satysfakcji z możliwości pomagania innym. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, wierząc, że nasze działania przyczyniają się do budowania bardziej otwartego i integracyjnego społeczeństwa.

Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej

Siedziba główna

Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Jaworzno

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Warsztat Terapii Zajęciowej - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z uczestnikami WTZ.

      [Godzina zakończenia pracy] : 13:00.
      [Praca na okres próbny] : 3 mc z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wymagany wpis do KIF, minimum jeden rok doświadczenia w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy, 13sta pensja, coroczna nagroda
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie