Czy to Twoja firma?

Honest Karol Kleniewski praca

Gdańsk

Od ponad dekady, my, Honest Karol Kleniewski, jesteśmy dumnym uczestnikiem gospodarki odpadami, z głębokimi korzeniami w pięknym Gdańsku, sercu województwa pomorskiego. Nasza historia sięga 2007 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest rozpoznawalnym i zaufanym partnerem w branży.

Specjalizujemy się w wynajmie kontenerów na odpady gabarytowe, gruz i nieczystości stałe, oferując kompleksowe usługi, które obejmują transport, zbieranie oraz przetwarzanie odpadów. Jesteśmy przekonani, że nasze zintegrowane pozwolenia są świadectwem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w ochronę środowiska. To właśnie one pozwalają nam na zapewnienie naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i firmom, usług na najwyższym poziomie, zawsze z troską o naszą planetę.

W Honest Karol Kleniewski stawiamy na działania przyjazne dla środowiska. Rozumiemy, jak ważne jest odpowiedzialne zarządzanie odpadami, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi przyczyniały się do zrównoważonego rozwoju i były zgodne z najwyższymi standardami ekologicznymi.

Nasze usługi wynajmu kontenerów, przetwarzania, transportu i zbierania odpadów są wykonywane z dbałością o każdy detal, co pozwala nam budować długotrwałe relacje z naszymi klientami. Jesteśmy dumni z tego, że od lat działamy na rynku pomorskim, a nasza renoma i doświadczenie są dla wielu gwarancją niezawodności i najwyższej jakości obsługi.

Zapraszamy do współpracy z Honest Karol Kleniewski – razem możemy zadbać o czystszą przyszłość dla nas wszystkich.

Honest Karol Kleniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Honest Karol Kleniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Honest Karol Kleniewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Honest Karol Kleniewski

Siedziba główna

Honest Karol Kleniewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Honest Karol Kleniewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Honest Karol Kleniewski - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c- hakowiec

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik placowy

    • Gdańsk
    • praca od zaraz
    • 3 000 zł / mies.

      Proste prace wymagające wysiłku fizycznego. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane, chęć do podjęcia pracy od zaraz oraz do nauki nowych zadań, doświadczenie zawodowe mile widziane, pracodawca zatrudnia osoby niepełnosprawne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje bony świąteczne.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku