MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM.

Czy to Twoja firma?

MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM. praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią życia naszych klientów jako Marimex, zaufany partner motoryzacyjny i lider wśród polskich dealerów Opla. Nasza historia zaczęła się w 1995 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy salon i stację serwisową w Myślenicach. Dwa lata później, w 1997 roku, powitaliśmy klientów w bliźniaczym obiekcie przy Zakopiance w Nowym Targu. W roku 2000 z dumą zaprezentowaliśmy jeden z najnowocześniejszych salonów samochodów nowych i używanych w Krakowie, który szybko stał się symbolem naszego zaangażowania w innowacje i jakość.

Jako Marimex, nasz główny atut to wszechstronna kompleksowość. Oferujemy nie tylko szeroką gamę samochodów nowych i używanych, ale także autoryzowany serwis, sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami, blacharnię i lakiernię, a także usługi finansowe takie jak kredyt, leasing i ubezpieczenia. Nasz profesjonalny zespół jest wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia i urządzenia diagnostyczne, co pozwala nam zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Znajdujemy się w ścisłej czołówce polskich dealerów Opla, co jest wynikiem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania. Nasze obiekty, w tym ten położony w krakowskiej dzielnicy motoryzacyjnej, są świadectwem naszej konkurencyjnej przewagi. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, w tym z tytułów Serwisu Roku, Dealera Roku oraz z naszej obecności w elitarnym gronie Dealer Honour Club. Ponadto, zdobyliśmy pierwsze miejsce w sprzedaży kredytów ratalnych oraz wyróżnienie za największą sprzedaż pakietów ubezpieczeniowych PZU w Polsce.

Nasza baza danych obejmuje już około 50 tysięcy klientów, co świadczy o skali naszej działalności i zaufaniu, jakim nas obdarzają nasi klienci. Każdego dnia staramy się być dla Was nie tylko dealerem, ale przede wszystkim zaufanym doradcą i partnerem w świecie motoryzacji.

W Marimex, każdy klient jest dla nas ważny, a nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości nigdy nie słabnie. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji do motoryzacji i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych klientów. Razem możemy pokonać każdą drogę.

MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM.

Siedziba główna

MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Bytom
  5. Gorzów Wielkopolski
  6. Myślenice
  7. Radzymin
  8. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MARIMEX SP. Z O.O. SP.KOM. - oferty archiwalne

  • Specjalisty ds. kadr i płac

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dealer samochodowy poszukuje:

      Specjalisty ds. kadr i płac

      Miejsce pracy: Kraków – Jasnogórska

      Zakres obowiązków

      • Samodzielne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w zakresie obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego oraz ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
      • rozliczanie delegacji pracowniczych
      • kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników
      • księgowanie bieżących dokumentów związanych z wynagrodzeniami
      • terminowe sporządzanie sprawozdań GUS, ZUS zakresie prawa pracy
      • współpraca z BHP i pozostałymi działami
      • sporządzanie planów urlopowych
      • korespondencja z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków,
      • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań i raportów dla biegłego rewidenta oraz zarządu

      Wymagania

      • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
      • wykształcenie wyższe kierunkowe ( zarządzanie HR, finanse, ekonomia)
      • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kadrowego
      • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL, Płatnik ZUS
      • dodatkowym atutem będzie znajomość programów; Symfonia FK, Optima –Kardy i Płace

      Oferujemy

      • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
      • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
      • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
      • pakiet medyczny
      • ubezpieczenie grupowe

Pracodawcy w Krakowie