Czy to Twoja firma?

Jacek Smoleń UNI-BUD praca

Kraków

Witaj, jestem Jacek Smoleń, założyciel i siła napędowa firmy UNI-BUD, która od 2009 roku tworzy solidne fundamenty dla przyszłości w sercu Krakowa. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy przekształcać przestrzeń wokół nas, realizując ambitne projekty budowlane.


W UNI-BUD, każdy projekt jest dla nas jak własne dzieło sztuki. Specjalizujemy się w szerokim spektrum prac budowlanych – od wznoszenia budynków, które stają się domem dla wielu rodzin, po konstrukcje inżynieryjne, takie jak drogi, mosty i tunele, które łączą ludzi i społeczności. Rozumiemy, że każdy budynek ma swoją historię i znaczenie, dlatego podchodzimy do naszej pracy z szacunkiem i dbałością o każdy detal.

Nasze usługi nie kończą się na budowie. Zajmujemy się także rozbiórką i przygotowaniem terenu pod nowe inwestycje, a także oferujemy kompleksowe rozwiązania instalacyjne – od elektrycznych po wodno-kanalizacyjne. Wierzymy, że solidne fundamenty i niezawodne instalacje są kluczem do trwałości i funkcjonalności każdego obiektu.

Rozszerzając nasze kompetencje, wprowadziliśmy również sprzedaż hurtową maszyn i urządzeń, które wspierają rozwój przemysłu oraz budownictwa. Dostarczamy materiały budowlane najwyższej jakości, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Ponadto, nasza oferta obejmuje sprzedaż detaliczną, która umożliwia bezpośredni dostęp do szerokiego asortymentu produktów poza tradycyjnymi sieciami sklepowymi.

W UNI-BUD, każdy dzień to nowe wyzwanie i możliwość, by przekształcić wizję w rzeczywistość. Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe projekty, które pozwolą nam nadal kształtować przestrzeń wokół nas. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy budować lepsze jutro.

Jacek Smoleń UNI-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Jacek Smoleń UNI-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jacek Smoleń UNI-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jacek Smoleń UNI-BUD

Siedziba główna

Praca Jacek Smoleń UNI-BUD - oferty archiwalne

 • INŻYNIER BUDOWY

  Jacek Smoleń UNI-BUD
  • 3 900-5 500 zł / mies.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zatrudnię Inżyniera Budowy,praca na terenie Krakowa.

   Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami.

   wymagana dyspozycyjność od 7.00-17.00

   Zakres obowiązków

   nadzorowanie prac,kontrola jakości prac,prowadzenie dokumentacji budowy,dyscyplinowanie pracowników,kontrola stanu zaawanoswania prac,organizowanie materiałów ,koordynacja narad budowy

   Wymagania

   -dyspozycyjność

   -punktualność

   Oferujemy

   Pracę w zespole który prężnie się rozwija, ponieważ pracownicy w naszej firmie są najważniejsi.

Pracodawcy w Krakowie