Czy to Twoja firma?

BFC Nieruchomości Johann Bros praca

Katowice

Witaj, jestem częścią BFC Nieruchomości Johann Bros, sercem działalności osadzonym w dynamicznie rozwijającym się Katowicach. Od 2005 roku, z pasją i zaangażowaniem, zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem nieruchomościami. Nasze usługi to nie tylko sprawnie przeprowadzone roboty budowlane, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, ale także profesjonalny transport drogowy towarów oraz kompleksowe wsparcie w obszarze kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Jesteśmy dumni z naszej historii, która zaczęła się ponad osiemnaście lat temu. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie i zaufanie klientów, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferowanych usług. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do aspektów technicznych zarządzania nieruchomościami. Z wielką troską dbamy o to, aby przestrzenie, które zarządzamy, były nie tylko funkcjonalne, ale również pełne życia i kultury. Przykładem naszego unikalnego podejścia jest rewitalizacja XIX-wiecznego Browaru Mokrskich w Szopienicach, który dziś jest nie tylko zadbanym miejscem, ale również przestrzenią, gdzie sztuka i historia splatają się z nowoczesnością.

Nasze usługi rozszerzają się również na organizację targów, wystaw i kongresów, co czyni nas partnerem wszechstronnym, zdolnym do zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów. Wszystko to wykonujemy z dbałością o najwyższe standardy i z uwagą na szczegóły, co potwierdzają pozytywne opinie tych, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy certyfikatami jakości, nasza aktywna i stabilna pozycja na rynku lokalnym jest dla nas powodem do dumy. Wszystko to osiągamy, będąc jednostką fizyczną, co pozwala nam na elastyczne i osobiste podejście do każdego projektu.

W BFC Nieruchomości Johann Bros wierzymy, że każda nieruchomość ma swoją duszę, a naszym zadaniem jest wydobyć jej pełen potencjał. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyjątkowych przestrzeni, które zarządzamy z pasją i zaangażowaniem.

BFC Nieruchomości Johann Bros najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BFC Nieruchomości Johann Bros

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BFC Nieruchomości Johann Bros

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BFC Nieruchomości Johann Bros

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
BFC Nieruchomości Johann Bros
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Gdańsk
  5. Jaworzno
  6. Sosnowiec
  7. Wrocław
  8. Zabrze
  9. Zgierz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BFC Nieruchomości Johann Bros - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. administracji/pracownik biurowy

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do firmy Browar Factory Centrum poszukujemy osoby na stanowisko:

      - specjalista ds. administracji/pracownik biurowy

      Zakres obowiązków

      Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • wystawianie i księgowanie faktur
      • wykonywanie operacji bankowych, w tym przelewów
      • uzgadnianie sald z partnerami biznesowymi (rozliczenia z instytucjami finansowymi, w tym bankami)
      • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań
      • windykację należności
      • prowadzenie ewidencji kasowej
      • dokonywanie wypłaty wynagrodzenia pracowników
      • przygotowanie wniosków kredytowych
      • obsługę kredytów
      • współpracę z biurem księgowym

      Wymagania

      • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek, ekonomiczny)

      • sumienności, rzetelności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

      • umiejętności analitycznych i organizacyjnych

      • znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
      • znajomość programu księgowego
      • umiejętności pracy pod presją czasu
      • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania

      Mile widziana znajomość programu SageSymfonia

      Oferujemy

      Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

      Miłą atmosferę, możlwiość nauki i rozwoju.

Pracodawcy w Katowicach