Prymus Linguist

Czy to Twoja firma?

Prymus Linguist praca

Kraków

Od 1998 roku Prymus-Linguist Kraków jest miejscem, gdzie pasja do języków obcych i profesjonalizm spotykają się, by tworzyć wyjątkową przestrzeń edukacyjną. Jako szkoła językowa zlokalizowana w sercu małopolskiego Krakowa, z dumą oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz chińskiego. Nasze podejście do nauczania jest wyjątkowe - łączymy autorski program nauczania z metodą Study-Project-Presentation, która sprawia, że nauka staje się efektywna i przyjemna.

Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i zróżnicowana. Zajęcia dla najmłodszych, już od 2 roku życia, prowadzone są w oparciu o licencjonowany program nauczania, który wprowadza dzieci w świat języków obcych poprzez zabawę i interakcję. Dla starszych dzieci oraz młodzieży mamy kursy dostosowane do ich wieku i poziomu zaawansowania, a dorosłym proponujemy zajęcia, które pozwolą im osiągnąć biegłość językową niezbędną w pracy zawodowej i życiu codziennym.

W Prymus-Linguist Kraków wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wysoki poziom wiedzy i kompetencji naszej kadry lektorskiej. Dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów, którzy nie tylko doskonale znają języki, których uczą, ale również posiadają kompetencje pedagogiczne i są kreatywni. Otwartość na potrzeby naszych kursantów oraz ciągłe pogłębianie wiedzy to wartości, które kształtują naszą codzienną pracę.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy obecności międzynarodowej, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość nauczania i indywidualne podejście do każdego kursanta przyczyniają się do budowania solidnej reputacji. Nasza szkoła to miejsce, gdzie każdy może znaleźć kurs dopasowany do swoich potrzeb i możliwości, a liczba 418 kursantów świadczy o skali naszej działalności.

W Prymus-Linguist Kraków każdy dzień to nowa strona w naszej historii, którą piszemy wspólnie z naszymi kursantami. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i odkrywania z nami radości płynącej z nauki języków obcych. Razem możemy przekraczać bariery komunikacyjne i otwierać się na świat.

Prymus Linguist najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Kraków
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Prymus Linguist

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prymus Linguist

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Prymus Linguist

Siedziba główna

Praca Prymus Linguist - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • SJO Prymus - Linguist - Szkoła z ponad 25 letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, mieszcząca się w Krakowie przy ul.Lipskiej 63, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy jako Lektor języka angielskiego w grupach przedszkolnych oraz w klasach 1-8

      Prosimy o przesyłanie CV

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w grupach przedszkolnych oraz klasach 1-8.

      Wymagania

      • Ukończone studia filologiczne,
      • Kreatywność, energiczność, głowa pełna ciekawych pomysłów.

      Oferujemy

      • Stabilne i godne wynagrodzenie,
      • Umowę o pracę,
      • Odpowiednio przygotowane materiały dydaktyczno-szkoleniowe,
      • Opiekę i wsparcie doświadczonego metodyka,
      • Dogodne bloki zajęciowe.

    • Kraków
    • część etatu
    • SJO Prymus - Linguist - Szkoła z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, mieszcząca się w Krakowie przy ul.Lipskiej 63, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy jako Lektor języka angielskiego w grupach przedszkolnych oraz w klasach 1-3

      Prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mail: sekretariat@prymuslinguist.com.pl

      • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w grupach przedszkolnych oraz klasach 1-3.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie