BIPROCEMWAP

Czy to Twoja firma?

BIPROCEMWAP praca

Kraków

Od ponad sześciu dekad jesteśmy dumnym liderem w projektowaniu kompletnych zakładów przemysłu cementowego, wapienniczego i gipsowego w sercu Polski, w malowniczym Krakowie. Nasza historia rozpoczęła się w 1949 roku, a od momentu prywatyzacji w 1992 roku, staliśmy się firmą, którą kształtują jej pracownicy, co przyczyniło się do naszej niezachwianej stabilności finansowej i zaangażowania w każdy projekt.

W BIPROCEMWAP łączymy tradycję z nowoczesnością, co pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług projektowych, pełnienie nadzoru autorskiego, a także realizację inwestycji „pod klucz”. Nasza oferta to nie tylko projektowanie, ale również pełne zastępstwo inwestycyjne i rola konsultanta inwestycyjnego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom i profesjonalizmowi naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Jesteśmy dumni z naszej wiodącej pozycji na rynku usług projektowo-inżynieryjnych, co potwierdza nasze doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsięwzięć inwestycyjnych. Nasze usługi projektowe obejmują branże technologiczno-mechaniczną, komunikacyjną, architektoniczną, budowlano-konstrukcyjną, automatykę i sterowanie, a także instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralne ogrzewanie.

Zachowując najwyższe standardy jakości, co potwierdza certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych metod pracy, stosując najnowocześniejsze narzędzia. Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość jest kluczowe dla dostarczania niezawodnych i efektywnych rozwiązań naszym klientom.

W BIPROCEMWAP wierzymy, że nasz sukces jest wynikiem wspólnego wysiłku i pasji, jaką wkładamy w każdy projekt. Jesteśmy zespołem, który ceni sobie współpracę, zaangażowanie i ciągły rozwój. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, dla których tworzymy przestrzeń przemysłową przyszłości.

BIPROCEMWAP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BIPROCEMWAP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIPROCEMWAP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIPROCEMWAP

Siedziba główna

BIPROCEMWAP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BIPROCEMWAP
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BIPROCEMWAP - oferty archiwalne

  • Asystent Projektanta

    BIPROCEMWAP
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro Projektowe Biprocemwap Sp. z o.o. jest najbardziej doświadczonym w Polsce biurem zajmującym się projektowaniem kompletnych zakładów przemysłu cementowego, wapienniczego i gipsowego jak również modernizacją istniejących zakładów.
      Jako firma projektowo-inżynierska wykonujemy dokumentację projektową i realizujemy inwestycje dla budownictwa przemysłowego.

      Zakres obowiązków

      • Analiza dokumentacji technicznej

      • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego

      • Przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji rysunkowej w zakresie konstrukcji stalowych i żelbetowych

      • Wykonywanie obliczeń konstrukcji pod nadzorem Projektanta

      • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż

      • Udział w opracowywaniu specyfikacji technicznej, opisów technicznych, przedmiarów

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów)

      • Doświadczenie na stanowisku Asystenta Projektanta (mile widziane)

      • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość

      • Umiejętność pracy w zespole

      • Praktyczna znajomość czytania i opracowywania dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej 2D i 3D

      • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania AutoCad (mile widziana umiejętność obsługi programu Tekla Structures)

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
      • Udział w ciekawych projektach
      • Stabilne zatrudnienie
      • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
      • Pracę w bardzo interesującej branży

Pracodawcy w Krakowie