RE/MAX GOLD

Czy to Twoja firma?

RE/MAX GOLD praca

Katowice

RE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości z know-how opartym o niemal 50 letnie doświadczenie. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Lider w branży nieruchomości.

Biuro Nieruchomości RE/MAX GOLD w Katowicach powstało w 2011r. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji i zamiłowania nie tylko do nieruchomości. Rozwijamy swoje struktury, zapraszamy do współpracy. W gronie profesjonalistów szkolimy się i poszerzamy swoje kompetencje.

RE/MAX GOLD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy RE/MAX GOLD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RE/MAX GOLD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RE/MAX GOLD

Siedziba główna

Praca RE/MAX GOLD - oferty archiwalne

  • AGENT NIERUCHOMOŚCI – SZKOLIMY OD PODSTAW

    RE/MAX GOLD
    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • Szukasz nowego pomysłu na siebie?

      Myślisz o branży nieruchomości?

      Lubisz wyzwania i pracę z ludźmi?

      Chcesz się rozwijać i korzystać z dużego doświadczenia najlepszych w branży?

      A może jesteś już agentem nieruchomości, ale myślisz o większej samodzielności, chcesz zarabiać więcej, rozwijać się szybciej?

      Dołącz do nas! Jak uczyć się, to tylko od najlepszych w branży!

      Uzyskasz kompleksową wiedzę jak być skutecznym i ponad przeciętnym w tej branży, otrzymasz dostęp do narzędzi niezbędnych do osiągania sukcesu.

      Poznasz i zrozumiesz jak działa model biznesowy RE/MAX, SAMODZIELNY ALE NIE SAM.

      Agent Nieruchomości (wszystkiego Cię nauczymy)

      Zakres obowiązków

      • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z nimi
      • kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości
      • opracowywanie planów marketingowych nieruchomości
      • przygotowywanie ofert oraz prezentacje nieruchomości

      Wymagania

      • samodzielność w podejmowaniu decyzji
      • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność
      • zaangażowanie, chęci do dalszego rozwoju, pozytywne nastawienie
      • dążenie do realizacji założonych celów, systematyczna praca

      Oferujemy

      • umowę ekskluzywną, tzw. na wyłączność
      • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje na światowym poziomie
      • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać jeszcze więcej
      • wsparcie doświadczonego mentora, managera na którego zawsze będziesz mógł liczyć
      • wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji
      • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności będziesz wyróżniał się z tłumu, co też daje Ci przewagę nad innymi mniejszymi agencjami
      • maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!
      • miejsce w biurze RE/MAX, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, materiałów marketingowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań
      • przejrzystą ścieżkę kariery – otrzymasz jasne zasady, wskazówki, jak możesz zbudować swoją karierę w branży nieruchomości
      • możliwość stworzenia własnego zespołu – już jako doświadczony agent, będziesz miał możliwość dodatkowo współpracować z własnymi asystentami
      • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami z całego świata
      • wsparcie technologiczne – światowy system CRM, i wiele innych lokalnych systemów i narzędzi, które dadzą Ci dostęp do baz ofert międzynarodowych i lokalnych, a także będą dla Ciebie dużym wsparciem w sprzedaży
      • wsparcie marketingowe – gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości
      • dostęp do MAX center, gdzie będziesz miał możliwość skorzystania z międzynarodowych szkoleń, a także z międzynarodowych materiałów marketingowych
      • własną stronę www, gdzie będziesz mógł pochwalić się swoimi pozyskanymi nieruchomościami, certyfikatami, wyróżnieniami, które będziesz zdobywał uczestnicząc w licznych szkoleniach RE/MAX
      • możliwość udziału w lokalnych i międzynarodowych spotkaniach, konferencjach RE/MAX,
      • możliwość przynależności do międzynarodowej społeczności RE/MAX.

      Dołącz do najlepszych! Aplikuj już dziś!

Pracodawcy w Katowicach