Czy to Twoja firma?

EVER CLEANING sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy EVER, Twoim zaufanym partnerem w codziennym dbaniu o doskonałe funkcjonowanie Twojego biznesu. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd z pasją i zaangażowaniem realizujemy naszą misję: "Twój biznes, nasza pasja – usługi na miarę Twoich oczekiwań."

Nasza oferta to nie tylko sprzątanie, ale kompleksowe wsparcie w zakresie ochrony, obsługi technicznej oraz żywienia zbiorowego. Rozumiemy, jak ważne jest środowisko pracy, dlatego dbamy o każdy detal, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju własnej działalności.

Jesteśmy dumni, że nasze usługi wspierają funkcjonowanie tak różnorodnych obiektów jak fabryki, biurowce, hotele, szpitale czy centra logistyczne. Działamy na terenie całego kraju, zawsze z troską o potrzeby naszych klientów i ich satysfakcję.

W naszej pracy kierujemy się prostą zasadą – dostosowujemy się do Twoich oczekiwań, oferując rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb. Jesteśmy tu, aby ułatwić Ci prowadzenie biznesu, dbając o to, by każdy aspekt współpracy był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy.

Wspieramy lokalne inicjatywy i sport, ponieważ wierzymy, że nasza działalność ma znaczenie nie tylko dla biznesu, ale także dla społeczności, w której żyjemy i pracujemy. Jesteśmy częścią tej społeczności i chcemy mieć pozytywny wpływ na jej rozwój.

Zapraszamy do współpracy z EVER – razem zadbajmy o to, aby Twoje przedsiębiorstwo działało jak w zegarku, każdego dnia.

EVER CLEANING SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy EVER CLEANING SP Z O O

Praca alert - powiadomienia

Praca EVER CLEANING SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EVER CLEANING SP Z O O

Centrala

Biuro Poznań

Biuro Łódź

Biuro Gdańsk

Biuro Toruń

Biuro Katowice

Biuro Wrocław

Biuro Kraków

EVER CLEANING SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
EVER CLEANING SP Z O O
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Proszowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca EVER CLEANING SP Z O O - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca polega na utrzymaniu czystości na klatkach schodowych, tarasach oraz terenie naokoło budynku (opróżnianie koszy, zamiatanie, mycie na mokro, zbieranie bieżących nieczystości, wyrywanie chwastów, czyszczenie tarasów, mycie maszynowe)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 21:00 [Praca na okres próbny] : Pierwsza umowa 3 msc.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie