Czy to Twoja firma?

ELIGRA ELIZA SAMSELSKA praca

Łomża

Od momentu naszego założenia w 2011 roku, ELIGRA ELIZA SAMSELSKA stała się znaczącym graczem w branży usług finansowych w malowniczej Łomży. Naszą specjalnością jest szerokie spektrum usług finansowych, które wykraczają poza tradycyjne ramy, zawsze z myślą o potrzebach naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko transakcje finansowe, ale także kompleksowe rozwiązania leasingowe – od maszyn rolniczych i leśnych, przez pojazdy osobowe i ciężarowe, aż po rusztowania. Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów posiadanie odpowiednich narzędzi i pojazdów, które pomagają w realizacji ich codziennych zadań i długoterminowych projektów. Dlatego też stawiamy na elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Ponadto, jesteśmy tu, aby wspierać naszych klientów w ich finansowych dążeniach, oferując pośrednictwo w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych oraz dostęp do funduszy lokacyjnych i inwestycyjnych. Nasze doświadczenie pozwala nam na skuteczną ocenę ryzyka i roszczeń, co jest kluczowe w świecie finansów.

Nasze usługi są zawsze wykonywane z największą starannością i profesjonalizmem. Chociaż nie posiadamy formalnych certyfikatów jakości, nasze działania są zawsze zgodne z najwyższymi standardami branżowymi. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie naszych klientów jest najcenniejszym zasobem, dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dbając o ich finanse jak o własne.

Mimo braku szeroko zakrojonej obecności międzynarodowej, jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa i związku z Łomżą. Nasze korzenie w tym regionie pozwalają nam lepiej zrozumieć i sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

W ELIGRA ELIZA SAMSELSKA, każdy klient jest dla nas ważny, a jego sukces jest naszym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze usługi finansowe mogą wspierać rozwój Państwa działalności. Razem możemy osiągnąć więcej.

ELIGRA ELIZA SAMSELSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Łomża
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy ELIGRA ELIZA SAMSELSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELIGRA ELIZA SAMSELSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELIGRA ELIZA SAMSELSKA

Siedziba główna

Praca ELIGRA ELIZA SAMSELSKA - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    ELIGRA ELIZA SAMSELSKA
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-7 000 zł / mies.
    • Placówka Getin Noble Banku w Łomży poszukuje Kandydatek/-ów na stanowisko: DORADCA KLIENTA.

      Zakres obowiązków

      OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
      - aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
      - realizację zadań sprzedażowych,
      - inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
      - organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
      - pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,
      - kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,
      - przestrzeganie procedur i standardów,
      - obsługę kasowo-dysponencką.

      Wymagania

      OCZEKUJEMY:
      - doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta i aktywnej sprzedaży produktów lub usług,
      - znajomości technik sprzedaży i negocjacji (mile widziane),
      - wykształcenia min. średniego,
      - komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania,
      - znajomości obsługi komputera (MS Office).

      Oferujemy

      - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      - szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach,

      - praca w ambitnym, przyjaznym zespole.

Pracodawcy w Łomży