Czy to Twoja firma?

DANTEX RAFAŁOWSKI sp. j. praca

Łomża

Od ponad trzydziestu lat, w sercu Łomży, rozwijamy naszą rodzinę przedsiębiorstw pod szyldem DANTEX Rafałowski. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to z pasji do tradycyjnych smaków i zamiłowania do jakości, postanowiliśmy podzielić się naszym rzemiosłem z większą społecznością. Specjalizujemy się w handlu wędlinami, mięsem, drobiem oraz rozpieszczamy podniebienia naszych klientów domowymi ciastami. Jako firma z głębokimi korzeniami lokalnymi, zawsze stawiamy na bliskie relacje z naszymi klientami i dostawcami. Nasze produkty, od starannie wyselekcjonowanego mięsa po przepyszne wypieki, są synonimem domowej jakości i świeżości. Przywiązujemy wielką wagę do tego, aby nasze wędliny były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i bezpieczne dla naszych konsumentów. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników mięsnych specjałów. Zajmujemy się również przetwarzaniem i konserwowaniem mięsa, co pozwala nam na zachowanie najwyższych standardów jakościowych. Dzięki temu, nasi klienci mogą cieszyć się produktami, które są zarówno pyszne, jak i przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi. Rozumiemy również, jak ważna jest widoczność w dzisiejszym świecie, dlatego oferujemy usługi pośrednictwa w sprzedaży miejsca na cele reklamowe, zarówno w mediach drukowanych, jak i cyfrowych. To połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala nam na ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku. W DANTEX RAFAŁOWSKI jesteśmy dumni z naszej przeszłości, ale z zapałem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do współpracy i odkrycia smaku prawdziwej jakości, która jest owocem wieloletniego doświadczenia i zaangażowania w to, co robimy najlepiej.

DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Magazynier/fakturzysta

    DANTEX RAFAŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Pisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dostawa towaru, segregacja towarów na magazynie, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Pisz
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łomży