MCC

Czy to Twoja firma?

MCC praca

Mysłowice

MCC Mariusz Cabała

to firma o profilu inżynierskim specjalizująca się w technologiach chemicznego i technicznego uzdatniania wody oraz technologiach pomiarowych dla przemysłu.

MCC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Automatyk Mysłowice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MCC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MCC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MCC

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MCC
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MCC - oferty archiwalne

  • Automatyk

    MCC
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Tworzenie programów na sterownikach PLC;
      • Tworzenie systemów wizualizacji procesów;
      • Przygotowywanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów;
      • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
      • Podłączanie urządzeń elektrycznych i AKPiA;
      • Udział w rozruchach instalacji i urządzeń na obiektach przemysłowych;

      Wymagania

      • Umiejętność programowania sterowników PLC (np. SIEMENS S-1200/1500 przez TIA Portal);
      • Uprawnienia SEP do 1 kV;
      • Umiejętność tworzenia aplikacji dla paneli HMI;
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz P&ID;
      • Umiejętność montażu urządzeń elektrycznych i AKPiA;
      • Wykształcenie średnie lub wyższe – kierunkowe;
      • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny;
      • Prawo jazdy kategorii B;
      • Znajomość języka angielskiego;
      • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami automatyki i elektryki;
      • Mile widziana znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, Modbus, EthernetIP);

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Niezbędne narzędzia pracy;
      • Pracę przy ciekawych projektach w branży przemysłowej;
      • Możliwość szybkiego podjęcia pracy;
      • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;

Pracodawcy w Mysłowicach