Czy to Twoja firma?

Newpoint Finance praca

Katowice

Od ponad dekady Newpoint Finance Tychy jest synonimem solidności i zaufania w świecie finansów. Nasza historia rozpoczęła się w 2007 roku w Tychach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest rozpoznawalnym partnerem w branży finansowej. Specjalizujemy się w szerokim spektrum produktów kredytowych i pożyczkowych, które są skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów – zarówno firm, jak i osób prywatnych.


W Newpoint Finance Tychy stawiamy na osobiste podejście i profesjonalizm. Nasza oferta to nie tylko kredyty bez zaświadczeń, które cieszą się dużą popularnością ze względu na minimalne formalności, ale również kredyty wielozadaniowe, które umożliwiają realizację różnorodnych planów i inwestycji. Rozumiemy, jak ważna w prowadzeniu biznesu jest płynność finansowa, dlatego proponujemy kredyty obrotowe z gwarancją de minimis, a także kredyty hipoteczne dla firm, które pomagają w rozbudowie i rozwoju przedsiębiorstw.

Dla naszych Klientów indywidualnych przygotowaliśmy atrakcyjne kredyty gotówkowe, które pomagają w realizacji osobistych celów i marzeń. Wierzymy, że odpowiedzialne doradztwo finansowe to podstawa, dlatego zawsze staramy się zrozumieć indywidualne sytuacje naszych Klientów i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do produktów bankowych. Jesteśmy także doradcami, którzy pomagają w organizacji finansowania na różnego rodzaju potrzeby. Nasz zespół specjalistów to ludzie z wiedzą i doświadczeniem, którzy są zawsze gotowi służyć pomocą i wsparciem.

W Newpoint Finance Tychy jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak robimy. Nasze zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z Klientami oraz nasza nieustanna chęć doskonalenia oferty to cechy, które nas wyróżniają. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszej wiedzy i doświadczeniu w finansowaniu ich przyszłości.

Oferty pracy Newpoint Finance

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Newpoint Finance

Mapa Newpoint Finance

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Newpoint Finance
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Tychy
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Wrocław
  6. Puławy
  7. Kraków
  8. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Katowicach