Czy to Twoja firma?

CORO-TECH sp. z o.o. praca

Piaseczno

Nazywamy się CORO-TECH i jesteśmy dumni, że możemy być Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie obróbki metali. Nasza podróż rozpoczęła się w 2016 roku w malowniczym Piasecznie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć coś wyjątkowego. Od początku naszej działalności, naszym celem było dostarczanie usług najwyższej jakości, co osiągamy dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i zaawansowanym technologiom CNC.

Nasza oferta to coś więcej niż tylko frezowanie czy toczenie. To kompleksowe rozwiązania w obróbce metali, które obejmują gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, elektrodrążenie oraz obróbkę chemiczną. Specjalizujemy się również w produkcji elementów linii produkcyjnych i części maszyn, które są niezbędne w wielu branżach przemysłu. Nasze usługi są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a doradztwo i prace oparte na innowacyjnych rozwiązaniach to dla nas codzienność.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których liczba waha się między 11 a 50, każdy z nas jest zaangażowany w proces tworzenia produktów, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu oprogramowania CAD i CAM, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać systemy mocowania oraz oprzyrządowanie produkcji, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Jakość i precyzja to słowa, które najlepiej opisują naszą pracę. Używamy wysokiej jakości narzędzi skrawających, co w połączeniu z zautomatyzowanym procesem obróbki metali, pozwala nam na osiągnięcie wyjątkowej dokładności. Nasze produkty są wynikiem precyzyjnej pracy, a zaawansowane technologie pozwalają na wydajną produkcję, zarówno seryjną, jak i prototypową.

Chociaż nasza historia jest stosunkowo krótka, to nasze doświadczenie i zaangażowanie w to, co robimy, sprawiają, że jesteśmy dumni z każdego projektu, który opuszcza nasz zakład. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Coro-Tech. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn cnc

    CORO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn CNC, wykonywanie detali z metalu, pomiary przedmiotów obrabianych, kontrola detalu zgodnie z dokumentacja techniczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: wykształcenie od zawodowego do wyższego, kierunek mechaniczny/obróbka metali, CV na e-mail: biuro@corotech.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piasecznie