Czy to Twoja firma?

ART-GIN Małgorzata Janyga praca

Poznań

Jesteśmy Zarobky.pl – pierwszą w Polsce otwartą platformą pracy, która powstała z myślą o budowaniu mostów między pracodawcami a pracownikami. Nasza misja jest prosta: chcemy ułatwić dostęp do informacji o wynagrodzeniach, opinii o firmach oraz ogłoszeń pracy. Jesteśmy projektem amatorskim, ale nasze zaangażowanie w to, co robimy, jest absolutnie profesjonalne.

Jako pracodawca, masz możliwość zarządzania publicznym profilem swojej firmy, co jest nie tylko okazją do pokazania się z najlepszej strony, ale również do pozyskiwania najlepszych talentów na rynku. Rozumiemy, jak ważny jest employer branding w dzisiejszych czasach, dlatego stworzyliśmy narzędzie, które wspiera budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.

Dla pracowników, Zarobky.pl to przestrzeń, gdzie można dzielić się swoimi doświadczeniami, wystawiać opinie o pracodawcach i transparentnie rozmawiać o wynagrodzeniach. Wierzymy, że otwartość i uczciwość w tych kwestiach przyczyniają się do lepszego rynku pracy, gdzie każdy jest doceniany adekwatnie do swoich umiejętności i wkładu w rozwój firmy.

Nasz głos jest pewny i autorytatywny, ale jednocześnie bliski i empatyczny. Staramy się łączyć styl informacyjny z konwersacyjnym, aby nasze komunikaty były klarowne, logiczne i przystępne. Używamy precyzyjnego, ale zrozumiałego języka, tłumacząc wszelkie terminy branżowe, aby nikt nie czuł się wykluczony.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności – czy to jako pracodawca, czy pracownik. Razem możemy tworzyć lepszy rynek pracy w Polsce.

ART-GIN Małgorzata Janyga najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Poznań
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ART-GIN Małgorzata Janyga

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ART-GIN Małgorzata Janyga

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • PROFESSIONAL DRIVER

    AUTA MAROCCHI S.P.A.
    • Gdynia
    • umowa o dzieło
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lider ds. logistyki

    CARGOKLIK PROSTA S.A.
    • Leszno
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Mapa ART-GIN Małgorzata Janyga

Siedziba główna

Praca ART-GIN Małgorzata Janyga - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu osobowego taxi

    ART-GIN Małgorzata Janyga
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      kierowca samochodu osobowego- przewóz osób taxi

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Kultura osobista, prawo jazdy kat B, czystość
      • Inne wymagania: Praca na terenie województwa wielkopolskiego, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata posiadanie prawa jazdy, wymagane umiejętności: koncentracja na drodze, prowadzenie auta; znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/ godz.
  • Kierowca samochodu osobowego

    • Poznań

      kierowca samochodu osobowego- przewóz osób.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czystość, Kultura osobista, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Praca na terenie Poznania, województwa wielkopolskiego. Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata prawo jazdy. Wymagane umiejętności: koncentracja na drodze, prowadzenie auta.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Pracodawcy w Poznaniu