Czy to Twoja firma?

F.H.P. PAK-GUM Wacław Pakaszewski praca

Sosnowiec

Firma Handlowo-Produkcyjna „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski

Firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji systemów transportu przenośnikami oraz instalacji do recyklingu

F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski

Siedziba główna

F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Sosnowiec
  5. Kraków
  6. Knurów
  7. Warszawa
  8. Będzin
  9. Gdańsk
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca F.H.P. „PAK-GUM” Wacław Pakaszewski - oferty archiwalne

  • KONSTRUKTOR MASZYN I URZĄDZEŃ

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko konstruktora.

      Nasza firma od ponad 30 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji i dystrybucji przenośników taśmowych oraz konstrukcji przeróbczych dla przemysłu surowców mineralnych. Realizujemy kompleksowe zlecenia dotyczące projektowania, wykonywania, dostarczania oraz obsługi kompletnych, całościowych linii technologicznych, a także pojedynczych urządzeń.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej, aktualizacja zmian i archiwizacja

      • projektowanie nowych rozwiązań technicznych – przetwarzanie ich w prototypy i wzory

      • tworzenie wizualizacji nowych projektów

      • tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn (DTR)

      • weryfikacja dokumentacji technicznej, zgodności procesu technologicznego

      • bezpośredni nadzór inżynierski nad realizowanymi projektami, przebiegiem produkcji i wsparcie techniczne pracowników

      • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz definiowanie działań naprawczych i korygujących

      • definiowanie czasu potrzebnego do wykonania zaprojektowanych detali

      • kalkulacja i przygotowywanie ofert cenowych oraz ich archiwizacja w systemie

      • współpraca z firmami i instytucjami zewnętrznymi

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanika i budowa maszyn

      • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, budowy/konstrukcji maszyn.

      • znajomość programów do projektowania : IronCad, AutoCad, Inventor

      • mile widziane doświadczenie w konstruowaniu przesiewaczy, podajników wibracyjnych, przenośników, taśmowych podajników ślimakowych, myjek, kruszarek, rozdrabniarek itp.

      • znajomość rysunku technicznego

      • umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów technicznych, kreatywność, zdolności analityczne

      • zaangażowanie

      • dyspozycyjność

      • gotowość do wyjazdów służbowych

      • umiejętność pracy pod presją czasu

      • dokładność, skrupulatność

      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

      • Możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia grupowego

      • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracodawcy w Sosnowcu