Czy to Twoja firma?

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie praca

Warszawa

W sercu Warszawy rozkwita miejsce, gdzie pokolenia spotykają się, by razem tworzyć, uczyć się i inspirować – to my, Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie. Nasza historia zaczyna się od głębokiego zrozumienia potrzeb seniorów i bogatego doświadczenia osób, które z pasją pracują na rzecz osób starszych. Jesteśmy dumni, że nasze działania wpisują się w międzynarodowy projekt Design-led Innovations for Active Ageing (DAA), który ma na celu poprawę jakości życia seniorów poprzez innowacyjne rozwiązania.

Nasza misja to nie tylko słowa – to codzienne działania na rzecz wzmacniania aktywności seniorek i seniorów oraz budowania mostów między pokoleniami. W naszym Centrum każdy znajdzie coś dla siebie. Od współpracy z organizacjami pozarządowymi, przez programy społeczne, po Punkt Wolontariatu Senioralnego – jesteśmy przestrzenią, gdzie każdy może się rozwijać, bez względu na wiek.

Zajęcia, które oferujemy, są tak różnorodne jak potrzeby i zainteresowania naszych gości. Joga, rękodzieło, gimnastyka, pomoc w zakresie mediów cyfrowych – to tylko niektóre z aktywności, które organizujemy, by wspierać zdrowie fizyczne i intelektualne. A dla tych, którzy szukają wsparcia zawodowego po przejściu na emeryturę, stworzyliśmy Senioralne Biuro Karier.

Wierzymy, że kultura i sztuka to nieodłączne elementy aktywnego życia. Dlatego też w naszym kalendarzu nie brakuje przedstawień teatralnych czy balu maskowego. Nasza Klubokawiarnia Międzypokoleniowa to serce Centrum – miejsce spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń między pokoleniami. To tutaj rodzą się nowe pomysły na projekty międzypokoleniowe i senioralne, które potem realizujemy z energią i zaangażowaniem.

Jesteśmy także wydawcami miesięcznika #POKOLENIA, który jest głosem naszej społeczności i platformą do dzielenia się wiedzą oraz inspiracjami. Nasze publikacje to źródło informacji i wsparcia dla seniorek i seniorów mieszkających w Warszawie.

Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w kreowaniu miejsca, które rozwija potencjał społeczny bywalców i gości. Dzięki temu wspieramy nie tylko rozwój seniorów, ale także młodych, organizacji i współpracy środowisk miejskich. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym działaniom możemy tworzyć społeczeństwo, w którym każdy czuje się ważny i potrzebny.

Zapraszamy do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie – miejsca, gdzie każde pokolenie ma swoje miejsce i gdzie razem tworzymy lepszą przyszłość.

Oferty pracy Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Mapa Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Koszalin
  3. Bydgoszcz
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Jozefów
  7. Tomaszów Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie - oferty archiwalne

  • Kucharz/pomoc kuchenna

    • Warszawa
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie klubokawiarni

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (kucharz), 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - prowadzenie klubokawiarni [Zgłoszenia: 22 838 34 96, malgorzata.kuchcinska@camnowolipie.pl, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + dodatek motywacyjny
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sekretarka

    • Warszawa
    • pełny etat
    • 2 800-4 100 zł / mies.

      - prowadzenie spraw związanych z obsługą sekretariatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek: rachunkowość, ekonomia
      • Inne wymagania: #E2 wykształcenie pomaturalne/policealne, 1 rok doświadczenia zawodowego, ogólna znajomość prowadzenia sekretariatu. Obowiązki: - prowadzenie spraw związanych z obsługą sekretariatu [Zgłoszenia: 22 838 34 96, malgorzata.kuchcinska@camnowolipie.pl, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 100 PLN

Pracodawcy w Warszawie