Nowy Styl Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Nowy Styl sp. z o.o. praca

Jasło

Od prawie 30 lat pomagamy firmom na całym świecie urządzać przestrzeń biurową. Najpierw określamy ich potrzeby, a następnie dobieramy i dostarczamy rozwiązania oraz produkty, które uczynią ich prace zdrowszą, wydajniejszą i bardziej komfortową. Ponadto wyposażamy miejsca użyteczności publicznej takie jak miejsca opieki zdrowotnej, kilkudziesięciotysięczne stadiony, czy sale koncertowe. Pasja do tworzenia nowych produktów i aranżacji miejsc oraz satysfakcja z dobrze wykonanego projektu napędza nas do dynamicznego rozwoju.

Nowy Styl Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Nowy Styl Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nowy Styl Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

 • Dodatki do urlopu
 • Dodatki świąteczne
 • Prywatna opieka lekarska
 • Spotkania integracyjne
 • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Nowy Styl Sp. z o.o.

Siedziba główna

Nowy Styl Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • Przedsiębiorstwo przede wszystkim skupia się na produkcji mebli biurowych i podejmuje się projektów urządzania przestrzeni biurowych oraz wyposażania miejsc użyteczności publicznej. Nowy Styl sp. z o.o. urosło do naprawdę sporych rozmiarów, przez co spółka stała się atrakcyjna dla potencjalnych pracowników.

  Warto przyjrzeć się bliżej temu przedsiębiorstwu odnoszącemu sukcesy na arenie międzynarodowej. Co ma do zaoferowania pracownikom i czy warto do niego aplikować?

  Historia firmy Nowy Styl sp. z o.o.

  Firma Nowy Styl sp. z o.o. działa na rynku od niemal trzech dekad i przez cały ten czas pnie się w branżowych rankingach. Dziś przedsiębiorstwo jest jednym z liderów na rynku produkcji mebli biurowych. Wszystko zaczęło się od pomysłu Adama i Jerzego Krzanowskich na założenie wspólnego interesu.

  Źródło: https://pl.nowystyl.com/

  Bracia Krzanowscy w 1992 roku założyli swoją firmę ze wsparciem Henry'ego Sterna, właściciela firmy Whyte. Fabryka powstała w Krośnie i rozpoczęła produkcję trzech modeli krzeseł. Za ich montaż odpowiedzialnych było 7 pracowników. Rok później przedsiębiorstwo zatrudniało już przeszło 100 osób, co zaowocowało przenosinami do nowej siedziby w hali krośnieńskiego lotniska.

  Rok 1995 przyniósł debiut firmy na targach w Moskwie, co zaowocowało wieloma kontaktami biznesowymi. W tym momencie firma oferowała już 25 modeli krzeseł, które przyciągnęły uwagę klientów ze Europy Wschodniej. Rok później Nowy Styl sp. z o.o. ruszył na podbój Europy Zachodniej i firma przedstawiła swoje produkty na targach Orgatec w Kolonii.

  Rok 2002 przyniósł założenie Fundacji im. Korczaka, a zakłady firmy zatrudniają ponad 4000 osób. Rok później przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją ofertę o systemy mebli biurowych BN Office Solution. W 2008 roku Nowy Styl sp. z o.o. przechodzi zmiany organizacyjne, a rok później rozpoczyna się inwestycja w budowę najnowocześniejszej fabryki mebli w Europie. Zakłady powstają w Jaśle.

  Przedsiębiorstwo podbija kolejne rynki i dokonuje inwestycji w zakup kolejnych spółek. W 2011 roku polska firma przejmuje Grammer Office. Następne lata to rozszerzenie dystrybucji na kolejne rynki. W końcu Nowy Styl sp. z o.o. sprzedaje swoje produkty w przeszło 100 krajach na całym świecie. Rok 2013 przyniósł zakup kolejnej niemieckiej firmy, Rohde & Grahl.

  W 2014 roku nowoczesna fabryka w Jaśle zostaje oddana do użytku, a szeregi grupy zasila szwajcarska firma Sitag AG. Dwa lata później w Jaśle powstało Centrum Badawczo-Rozwojowe gromadzące ekspertów zajmujących się procesami rozwoju technologii produkcji oraz innowacjami produktowymi. Kolejne lata pozwoliły poszerzyć asortyment oraz zasięg firmy. Przedsiębiorstwo zmieniło swój wizerunek i cała grupa została określona marką Nowy Styl.

  Działalność firmy Nowy Styl sp. z o.o.

  Nowy Styl rozpoczął swoją działalność od produkcji krzeseł. Początkowo mała fabryka składała trzy modele krzeseł, a dziś oferuje kompleksowe elementy wyposażenia wnętrz biurowych oraz przestrzeni użyteczności publicznej.

  Obecnie przedsiębiorstwo oferuje nie tylko krzesła, ale różnorodne meble dostępne pod kilkoma markami własnymi. Produkty firmy można znaleźć w biurowcach, domach, placówkach służby zdrowia, na stadionach, lotniskach oraz w hotelach, kinach i salach koncertowych.

  Nowy Styl sp. z o.o. posiada marki:

  Nowy Styl - marka posiadająca kompleksową ofertę produktów oraz usług dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej.

  Kusch+Co by Nowy Styl - ceniona globalnie marka oferująca produkty o oryginalnym wzornictwie oraz specjalistyczne rozwiązania dla sektora służby zdrowia, oraz turystyki.

  Video

  Sitag by Nowy Styl - lokalna marka ze Szwajcarii oferująca wysokiej jakości meble biurowe.

  SOHOS by Nowy Styl - marka solidnych i ergonomicznych krzeseł biurowych dostępnych w dobrej cenie i cechującej się wysoką jakością.

  Forum by Nowy Styl - marka oferująca rozwiązania audytoryjne oraz siedziska na potrzeby sal wykładowych, kin oraz teatrów.

  Stylis Hotel Solutions - marka opracowująca rozwiązania dla branży hotelarskiej z Bliskiego Wschodu.

  Firma Nowy Styl sp. z o.o. stworzyła potężną grupę meblarską, która ciągle rośnie w siłę na światowych rynkach. Przedsiębiorstwo do wielu lat zajmuje czołowe pozycje w Europie, a wiele wskazuje na to, że nie zamierza zwolnić tempa rozwoju.

  Nowy Styl w liczbach:

  • produkty firmy trafiają na przeszło 100 światowych rynków;
  • 35 nowoczesnych showroomów wykorzystujących technologię VR;
  • infrastruktura i biura w 19 krajach Europy i na Bliskim Wschodzie;
  • zakłady produkcyjne w 7 krajach;
  • zatrudnienie na poziomie ok. 7000 osób;
  • 461 mln EUR przychodu ze sprzedaży w 2019 roku.

  Polskie przedsiębiorstwo stara się realizować swoją działalność zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, co się przekłada na dbanie o środowisko naturalne. Dobre działania firmy zostały potwierdzone przyznaniem złotego medalu w ocenie EcoVadis.

  Praca w firmie Nowy Styl sp. z o.o.

  Nowy Styl jest marką globalną i posiada swoje placówki w wielu krajach. Przedsiębiorstwo informuje na swojej witrynie internetowej, że podstawowym językiem komunikacji w grupie jest język angielski. Dotyczy to przede wszystkim stanowisk wyższych niż produkcyjne. Mimo globalnych zasięgów firma realizuje politykę pracy lokalnej, co oznacza, że w poszczególnych zakładach stara się zatrudniać miejscowych pracowników.

  Obecnie w strukturach Nowego Stylu pracuje ponad 7000 pracowników. Przedsiębiorstwo chwali się, że nie organizuje sztywnych ścieżek rozwoju, ale pozwala pracownikom na wyznaczanie sobie celów i realizację ich tak, aby w dogodny sposób kreować swoją karierę. Ponadto firma stawia na integrację pracowników i budowanie dobrej atmosfery. Nowy Styl organizuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz realizuje programy indywidualnego rozwoju, a także wsparcia talentów.

  Rekrutacja w firmie Nowy Styl sp. z o.o. jest realizowana w sześciu krokach:

  1. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
  2. Wstępna selekcja.
  3. Wywiad telefoniczny.
  4. Rozmowa kwalifikacyjna.
  5. Ostateczna oferta pracy.
  6. Rozpoczęcie pracy.

  Firma prowadzi również staże i praktyki. Nowy Styl stara się również współpracować z uczelniami, realizując programy naukowe i wspierając absolwentów szkół wyższych.

  Aktualne oferty pracy w Nowym Stylu można znaleźć na stronie:

  Ogłoszenia mogą się także pojawiać na portalach poświęconych rynkowi pracy, jak Aplikuj.pl. Firma poszukuje zarówno pracowników produkcyjnych, jak i monterów mebli, czy specjalistów do pracy w biurach.

  Osoby zainteresowane pracą w Nowym Stylu, które nie znalazły interesujących ofert, mogą aplikować spontanicznie na adres internetowy rekrutacja@nowystyl.com lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej firmy.

  Opinie o pracy w firmie Nowy Styl sp. z o.o.

  Kandydaci do pracy bardzo często chcą sprawdzić przed aplikowaniem potencjalnego pracodawcę. W związku z tym dużą popularność zyskały portale zbierające opinie o pracodawcach od byłych i obecnych pracowników. Trzeba jednak pamiętać, aby do wpisów na takich stronach podchodzić z pewną dozą rezerwy. Często wpisy pracowników przybierają formę wylewania żalów.

  Firma Nowy Styl sp. z o.o. jest również komentowana w sieci i z licznych wpisów można wyciągnąć kilka wniosków. Przede wszystkim wszystko wskazuje na to, że wynagrodzenia nie należą do najlepszych, a działania firmy w lokalnych fabrykach noszą wiele cech rynku pracy na Podkarpaciu. Oszczędności na wynagrodzeniach i duża rotacja według wpisów są na porządku dziennym.

  Wiele osób podkreśla jednak, że zarówno praca w biurach, jak i na produkcji w zakładach Nowego Stylu będzie idealna dla młodych osób chcących zdobyć doświadczenie w branży. Ambitni pracownicy mogą pozyskać cenny wpis do CV oraz umiejętności, które pozwolą im budować karierę w innych przedsiębiorstwach.

  Źródło: absolvent.pl

  Kontakt z firmą Nowy Styl sp. z o.o.

  Kandydaci do pracy w Nowym Stylu mogą się posiłkować danymi kontaktowymi podanymi powyżej. Pozostali interesanci mają możliwość skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na oficjalnej witrynie pod linkiem https://pl.nowystyl.com/pl/kontakt/napisz-do/ oraz z ogólnodostępnych danych kontaktowych.

  Nowy Styl Sp. z o.o.

  Siedziba główna

  ul. Pużaka 49

  38-400 Krosno

  Tel.: +48 13 43 76 100

  Fax.: +48 13 43 62 732

  e-mail: info@nowystyl.com

  Siedziba Zarządu

  ul. Jasnogórska 9

  31-358 Kraków

  Na oficjalnej stronie firmy można znaleźć także dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów, showroomów oraz zakładów. Nowy Styl jest także obecny w social mediach, za pomocą których można się zapoznać z asortymentem i działalnością firmy.

  https://www.facebook.com/NowyStyl
  https://www.instagram.com/nowystylglobal/
  https://www.youtube.com/user/NowyStylGroup

  Nowy Styl Sp. z o.o. jest spółką, która stworzyła małe imperium meblarskie o światowych zasięgach. Wygląda jednak na to, że sama struktura zarządzania w polskich zakładach pozostała bardzo lokalna i firma zamiast dawać możliwości rozwoju jest raczej dobrym przystankiem dla młodych i ambitnych osób, które chcą zdobyć doświadczenie po szkole, a następnie ruszyć dalej.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Nowy Styl Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Jasło
 2. Warszawa
 3. Bielsko-Biała
 4. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Nowy Styl Sp. z o.o. - oferty archiwalne

 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   ElektrykMiejsce pracy: Jasło

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widzane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Mechanik

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Mechanik

   Zakres obowiązków

   • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
   • praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi
   • wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
   • współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych)
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

   Wymagania

   • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
   • znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
   • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
   • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
   • uprawnienia wysokościowe (uprawnienia kwalifikacyjne SEP będą dodatkowym atutem)
   • znajomość obsługi komputera
   • umiejętność pracy w zespole
   • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
   • prawo jazdy kategorii B
   • mile widzane: 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego


   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Elektryk

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widziane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Elektryk

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widziane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   ElektrykMiejsce pracy: Jasło

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widzane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Mechanik

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Mechanik

   Zakres obowiązków

   • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
   • praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi
   • wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
   • współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych)
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

   Wymagania

   • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
   • znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
   • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
   • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
   • uprawnienia wysokościowe (uprawnienia kwalifikacyjne SEP będą dodatkowym atutem)
   • znajomość obsługi komputera
   • umiejętność pracy w zespole
   • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
   • prawo jazdy kategorii B
   • mile widzane: 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego


   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Specjalista ds. Logistyki z j. niemieckim

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   • kompleksowa organizacja oraz koordynacja działań z obszaru logistyki
   • zadania związane z monitoringiem poziomu realizacji usług logistycznych, obsługa reklamacji logistycznych
   • udział w międzynarodowych projektach w obszarze logistyki realizowanych w Polsce i zagranicą
   • współpraca ze spółkami zagranicznymi w obszarze logistyki

   Wymagania

   • bardzo dobrze znasz język niemiecki i potrafisz się w nim porozumiewać na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
   • posiadasz wykształcenie wyższe
   • potrafisz posługiwać się programem MS Excel
   • jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole
   • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, umiesz działać pod presją czasu
   • chęć nauki - nie wymagamy doświadczenia w obszarze logistyki, wszystkiego Cię nauczymy

   Oferujemy

   • pracę w międzynarodowej firmie w zakresie logistycznej obsługi klientów zagranicznych
   • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
   • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
   • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Specjalista ds. Logistyki z j. francuskim

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   • kompleksowa organizacja oraz koordynacja działań z obszaru logistyki
   • zadania związane z monitoringiem poziomu realizacji usług logistycznych, obsługa reklamacji logistycznych
   • udział w międzynarodowych projektach w obszarze logistyki realizowanych
    w Polsce i zagranicą
   • współpraca ze spółkami zagranicznymi w obszarze logistyki

   Wymagania

   • dobrze znasz język francuski i potrafisz się w nim porozumiewać na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
   • posiadasz wykształcenie wyższe
   • potrafisz posługiwać się programem MS Excel
   • jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole
   • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, umiesz działać pod presją czasu

   Oferujemy

   • pracę w międzynarodowej firmie w zakresie logistycznej obsługi klientów zagranicznych
   • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
   • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
   • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Specjalista ds. Logistyki z j. angielskim

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   • kompleksowa organizacja oraz koordynacja działań z obszaru logistyki
   • zadania związane z monitoringiem poziomu realizacji usług logistycznych, obsługa reklamacji logistycznych
   • udział w międzynarodowych projektach w obszarze logistyki realizowanych w Polsce i zagranicą
   • współpraca ze spółkami zagranicznymi w obszarze logistyki

   Wymagania

   • dobrze znasz język angielski i potrafisz się w nim porozumiewać na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
   • posiadasz wykształcenie wyższe
   • potrafisz posługiwać się programem MS Excel
   • jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole
   • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, umiesz działać pod presją czasu

   Oferujemy

   • pracę w międzynarodowej firmie w zakresie logistycznej obsługi klientów zagranicznych
   • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
   • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
   • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Mechanik

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Mechanik

   Zakres obowiązków

   • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
   • praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi
   • wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
   • współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych)
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

   Wymagania

   • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
   • znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
   • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
   • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
   • uprawnienia wysokościowe (uprawnienia kwalifikacyjne SEP będą dodatkowym atutem)
   • znajomość obsługi komputera
   • umiejętność pracy w zespole
   • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
   • prawo jazdy kategorii B
   • mile widzane: 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego


   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   ElektrykMiejsce pracy: Jasło

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widzane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Elektryk

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widziane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Monter/Tapicer/Pakowacz

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   • montowanie podzespołów i zespołów elementów w oparciu o schematy konstrukcyjne

   lub

   • wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych

   lub

   • kompletowanie i pakowanie wyrobów gotowych, pakowanie półproduktów, obsługa maszyn pakujących
   • konserwowanie obsługiwanych urządzeń
   • sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami

   Wymagania

   • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
   • zaangażowanie w wykonywaną pracę
   • zdolności manualne
   • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Operator maszyn

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   • praca na stanowisku produkcyjnym w Zakładzie Przemysłu Drzewnego
   • obsługa wózków widłowych
   • dbanie o porządek w miejscu pracy

   Wymagania

   • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
   • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
   • doświadczenie w pracy na produkcji
   • zaangażowanie w wykonywaną pracę

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Mechanik- Utrzymanie Ruchu

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:


   Mechanik

   Miejsce pracy: Jasło
   Nr ref:SUR/M/02/22

   Zakres obowiązków

   • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
   • praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi
   • wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
   • współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych)
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

   Wymagania

   • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
   • znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
   • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
   • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
   • znajomość obsługi komputera
   • umiejętność pracy w zespole
   • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
   • prawo jazdy kat. B.

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • AUTOMATYK/ ELEKTRONIK

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów i kandydatki do pracy na stanowisku:

   Automatyk/ Elektronik
   Służba Utrzymania Ruchu
   Miejsce pracy: Jasło
   Nr ref: A/03/21

   Zakres obowiązków

   Wymagania

   • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe, podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych, zagadnienia ogólnotechniczne
   • umiejętność korzystania z dokumentacji (czytanie schematów)
   • praktyczna znajomość sterowników PLC oraz CNC
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1kV
   • znajomość systemów SCADA
   • dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany
   • umiejętność obsługi komputera
   • prawo jazdy kat. B
   • umiejętność pracy w zespole

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Elektryk

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widziane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Elektryk

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   ElektrykMiejsce pracy: Jasło

   Zakres obowiązków

   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
   • eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

   Wymagania

   • wykształcenie kierunkowe elektryczne
   • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
   • znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

   Mile widzane:

   • uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
   • uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Mechanik

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Komańcza
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

   Miejsce pracy: Rzepedź

   Mechanik

   Zakres obowiązków

   • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
   • praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi
   • wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
   • współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych)
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

   Wymagania

   • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
   • znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
   • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
   • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
   • uprawnienia wysokościowe (uprawnienia kwalifikacyjne SEP będą dodatkowym atutem)
   • znajomość obsługi komputera
   • umiejętność pracy w zespole
   • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
   • prawo jazdy kategorii B
   • mile widzane: 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego


   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
   • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
 • Mechanik- Utrzymanie Ruchu

  Nowy Styl Sp. z o.o.
  • Jasło
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:


   Mechanik

   Miejsce pracy: Jasło
   Nr ref:SUR/M/02/22

   Zakres obowiązków

   • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
   • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
   • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
   • praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi
   • wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
   • współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych)
   • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

   Wymagania

   • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
   • znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
   • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
   • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
   • znajomość obsługi komputera
   • umiejętność pracy w zespole
   • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
   • prawo jazdy kat. B.

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
   • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
   • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Pracodawcy w Jaśle