Czy to Twoja firma?

Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna praca

Jasło

Od ponad wieku jesteśmy dumni z tego, że nasza huta szkła w Jaśle jest nie tylko świadkiem, ale i twórcą historii polskiego przemysłu szklarskiego. Założona w 1922 roku, nasza firma z biegiem lat przekształciła się z lokalnego producenta szkła gospodarczego i opakowań, w renomowaną hute o międzynarodowym zasięgu, specjalizującą się w produkcji szkła technicznego.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale i historie utkane w szkle. Jesteśmy jedyną hutą w Polsce, która tworzy szkło techniczne, a nasze antyczne szkło witrażowe jest znane na całym świecie dzięki unikalnej metodzie produkcji z początku XIX wieku. To właśnie ta metoda pozwala nam oferować 150 kolorów szkła witrażowego o niepowtarzalnej strukturze, które zdobią zarówno sakralne wnętrza, jak i nowoczesne przestrzenie.

Z dumą podkreślamy, że nasze produkty są częścią historii wielu znanych marek motoryzacyjnych. Produkujemy klosze do lamp samochodowych starszych modeli Mercedesów, Porsche czy Volkswagenów, co czyni nas nieodzownym partnerem dla miłośników klasyki na czterech kołach.

Nasza huta to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Przez lata ewoluowaliśmy, wprowadzając do naszej oferty szkło sygnalizacyjne i ochronne, a także powracając do korzeni poprzez ponowne wprowadzenie do produkcji szkła gospodarczego. Ręcznie prasowane talerze, salaterki, cukiernice, świeczniki, maselniczki, czy patery to tylko niektóre z produktów, które z dumą tworzymy dla naszych klientów.

Z ponad 250 wykwalifikowanymi pracownikami, jesteśmy zespołem, który nie boi się wyzwań. Realizujemy indywidualne projekty, tworząc wyroby dostosowane do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasza elastyczność i doświadczenie pozwalają nam na wykonawstwo zarówno samych form, jak i pełnych realizacji dostarczonych projektów lub wzorów.

Jesteśmy huta z tradycjami, ale nasze spojrzenie jest zawsze skierowane w przyszłość. Dążymy do ciągłego rozwoju, innowacji i doskonalenia naszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko unikalne produkty, ale i pasja, z jaką podchodzimy do sztuki szklarskiej. Zapraszamy do świata, gdzie każdy produkt ma swoją opowieść, a szkło staje się nośnikiem piękna i funkcjonalności.

Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Jasło
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna

Praca alert - powiadomienia

Praca Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna

  • Elektromechanik

    Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna
    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jasło
  2. Rzeszów
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Bielsko-Biała
  7. Katowice
  8. Kolbuszowa
  9. Lublin
  10. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Huta Szkła w Jaśle Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

    • Jasło
    • Zakres obowiązków

      Obsługa frezarki CNC, dobór odpowiednich narzędzi, parametrów ustawień, wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto od 2.800 zł do 3.200 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaśle