Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka

Czy to Twoja firma?

Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka praca

Jasło

Hotel i Restauracja Zajazd Pod Skałą to firma z 20-letnim doświadczeniem. Praca polega na przygotowaniu potraw na serwis restauracyjny oraz pomoc w przygotowaniu dań na imprezy okolicznościowe.

Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Jasło
  4. Kraków
  5. Przeworsk
  6. Kolbuszowa
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Katowice
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zajazd Pod Skałą Marta Stachaczyńska-Rączka - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 500 zł / mies.
    • Prosimy o przesłanie CV na adres ms@zajazdpodskala.pl lub kontakt pod numerem telefonu 698 381 048

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o czystość miejsca pracy.
      • Przygotowanie potraw i produktów na serwis restauracyjny oraz imprezy okolicznościowe.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na kuchni.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie.
      • Szkolenia i przygotowanie do pracy.
      • Miłą atmosferę i ciekawy zespół współpracowników.

Pracodawcy w Jaśle