Czy to Twoja firma?

IL Cosmetics Polska Spółka z o. o. praca

Ciechanów

Od ponad trzech dekad, IL Cosmetics Polska to synonim innowacji i jakości w świecie kosmetyków. Nasza historia rozpoczęła się w 1984 roku, a dziś z dumą stajemy jako lider w branży B2B lakierów do paznokci i makijażu. Z głębokimi korzeniami w Bettembourg i strategiczną obecnością w Ciechanowie, jesteśmy zespołem profesjonalistów liczącym od 201 do 500 osób, których pasją jest piękno i doskonałość.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów, które zdobią i podkreślają indywidualność każdego użytkownika – od lakierów do paznokci, przez żelowe lakiery, tusze do rzęs, płynne pomadki, błyszczyki, aż po eyelinery. Jesteśmy dumni, że możemy oferować kompleksowe rozwiązania usługowe, sprzedaż hurtową oraz komponenty, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów na całym świecie.

Naszą misją jest pełne wsparcie dla Twoich produktów i marek. Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to fundament naszego sukcesu, dlatego nieustannie dążymy do doskonałości, kierując się wartościami takimi jak zaangażowanie w wyniki i inspiracja płynąca od naszych partnerów. To właśnie Wy – nasi klienci – jesteście siłą napędową naszej innowacyjności.

Pracujemy zgodnie z surowymi europejskimi regulacjami, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych produktów. Nasze rozwiązania są wyrazem specjalizacji w produktach "pod klucz" oraz w sprzedaży hurtowej i napełnianiu, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Ekspertyza w zakresie tuszy do rzęs, błyszczyków, płynnych pomadek, pielęgnacji ust, eyelinerów, lakierów do paznokci i pielęgnacji paznokci pozwala nam tworzyć produkty, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i działają.

W IL Cosmetics Polska wierzymy, że piękno jest uniwersalnym językiem. Dlatego nasze działania są skierowane na współpracę z klientami z różnych zakątków świata, aby dostarczać produkty, które łączą ludzi poprzez wspólne wartości i aspiracje. Zapraszamy do poznania naszej historii, doświadczenia i pasji, które są w każdym produkcie, który tworzymy. Razem możemy więcej – stwórzmy piękno, które inspiruje.

IL Cosmetics Polska Spółka z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Ciechanów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy IL Cosmetics Polska Spółka z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IL Cosmetics Polska Spółka z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Hauselektriker

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Wygasa

Mapa IL Cosmetics Polska Spółka z o. o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
IL Cosmetics Polska Spółka z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Ciechanów
  5. Plock
  6. Mińsk Mazowiecki
  7. Plonsk
  8. Pruszków
  9. Radzymin
  10. Sierpc

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca IL Cosmetics Polska Spółka z o. o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Ciechanów
    • pełny etat
    • Interesujesz się mechaniką, ale nie masz doświadczenia zawodowego? Aplikuj!!! Wszystkiego Cię nauczymy

      IL Cosmetics Polska jest częścią międzynarodowej grupy IL Cosmetics Group – światowego lidera produkującego lakiery do paznokci, tusze do rzęs, błyszczyki I eyelinery.

      W związku z dynamicznym rozwojem do naszej fabryki w Ciechanowie poszukujemy aktualnie:

      Elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie maszyn do czynności produkcyjnych;
      • Wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn;
      • Konserwację i regulację maszyn;
      • Bieżącą kontrolę pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji;
      • Rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu i pracownikami produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenia technicznego;
      • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
      • Samodzielności w działaniu.

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twojego doświadczenia/ umiejętności oraz miesięczną premię uznaniową;
      • Pracę od poniedziałku do piątku;
      • Miłą atmosferę w pracy;
      • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym.
      • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Pracodawcy w Ciechanowie