Czy to Twoja firma?

Dom Mody F&Ż praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, Dom Mody Fulara & Żywczyk prężnie rozwija swoją działalność, oferując wyrafinowane kreacje dla tych, którzy cenią sobie elegancję i jakość. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej, specjalizujemy się w modzie ślubnej i wizytowej, tworząc niezapomniane stylizacje na najważniejsze okazje.


Nasza oferta to przede wszystkim bogaty wybór sukien ślubnych, wieczorowych, wizytowych i koktajlowych, które zachwycają swoją różnorodnością i kunsztem wykonania. Każda kreacja to dzieło sztuki, które powstaje z pasji do piękna i dbałości o detale. W naszym atelier znajdziecie również eleganckie garnitury, płaszcze, a także starannie dobraną biżuterię i buty, które dopełnią każdy strój.

Rozumiemy, że wybór idealnej sukni czy garnituru to tylko część przygotowań do wielkiego dnia. Dlatego też oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie makijażu, fryzury, dodatków i prezentacji. Nasze stylistki i styliści z wielką empatią i zrozumieniem podchodzą do oczekiwań każdego klienta, pomagając wydobyć indywidualny charakter i piękno.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia kreacji na miarę, które idealnie odpowiadają na potrzeby i marzenia naszych klientów. To właśnie indywidualne podejście i możliwość personalizacji sprawiają, że Dom Mody Fulara & Żywczyk jest wyjątkowy i ceniony na rynku lokalnym.

W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że jakość tkanin i precyzja wykonania są kluczem do stworzenia kreacji, która nie tylko zachwyca, ale i przetrwa próbę czasu. Nasze projekty to połączenie klasyki z najnowszymi trendami, co pozwala naszym klientom czuć się wyjątkowo i modnie w każdej sytuacji.

Zapraszamy do naszego świata mody, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a satysfakcja klienta jest naszym największym sukcesem. Odkryjcie z nami piękno dopasowane do Waszych potrzeb i pozwólcie sobie na odrobinę luksusu, który zasługujecie. Dom Mody Fulara & Żywczyk to miejsce, gdzie Wasze marzenia o idealnej kreacji stają się rzeczywistością.

Dom Mody F&Ż najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Dom Mody F&Ż

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Mody F&Ż

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Mody F&Ż

Siedziba główna

Praca Dom Mody F&Ż - oferty archiwalne

 • Krawcowa

  Dom Mody F&Ż
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zatrudnimy krawcowe do szycia sukien ślubnych i wizytowych w Krakowie.

   tel. 697-661-700

   Zakres obowiązków

   • szycie miarowe

   Wymagania

   • doświadczenie w szyciu miarowym

   Oferujemy

   • umowa o pracę,
   • pełne ubezpieczenie

Pracodawcy w Krakowie