PKP CARGO S.A.

Czy to Twoja firma?

PKP CARGO S.A. praca

Warszawa

PKP CARGO S.A. jest największym kolejowym przewoźnikiem towarowym
w Polsce i jednym z największych w Unii Europejskiej. Oferuje zintegrowane łańcuchy logistyczne, łącząc transport kolejowy, samochodowy oraz morski.
W PKP CARGO oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz przyjazną atmosferę.Podczas składania aplikacji prosimy o określenie swoich oczekiwań finansowych.

PKP CARGO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik kolei Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PKP CARGO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

 • Pracownik fizyczny

  Golden Serwis Sp. z o. o.
  • Wołomin
  • umowa zlecenie
  • praca od zaraz
  • bez doświadczenia
  • запрошуємо працівників з України
  Aplikuj szybko
  Polecana Popularna
  Dodana
 • Pracownik sklepu

  Norbert Pietruszka Delikatesy "ZygZak"
  • 6 200-7 800 zł / mies.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  Aplikuj bez CV
  Polecana Popularna
  Dodana
 • Operator maszyn i urządzeń

  Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • rekrutacja zdalna
  • praca od zaraz
  Dodana

Firma najczęściej oferuje

 • Dodatkowe ubezpieczenie
 • Karnety na siłownię
 • Karta MultiSport
 • Pakiet socjalny
 • Stabilne warunki zatrudnienia
 • Szkolenia, kursy, konferencje
 • Szkolenie stanowiskowe
 • Ubezpieczenie grupowe
 • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa PKP CARGO S.A.

Centrala

Oddział Katowice

 • Polska spółka założona w 2000 roku obsługuje transport kolejowy towarów zarówno w Polsce, jak i za granicą. PKP Cargo S.A. działa już w 8 krajach Unii Europejskiej i z każdym rokiem poszerza swoje zasięgi. Nie bez znaczenia jest tu doskonała lokalizacja Polski na przecięciu najważniejszych szlaków towarowych w Europie.

  PKP Cargo S.A. w 2013 roku zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, co okazało się bardzo dobrym ruchem i najbardziej udanym debiutem od lat. Potwierdzeniem tego okazały się wyróżnienia "Parkiet Gazety Giełdy" oraz "Best IPO on the Warsaw Stock Exchange 2013/2014". Dziś PKP Cargo S.A. interesuje nie tylko przedsiębiorstwa poszukujące przewoźnika towarów, ale także fachowców i absolwentów kierunków kolejowych poszukujących pracy. Sprawdźmy, co ma do zaoferowania ten gigant transportu kolejowego.

  Działalność firmy PKP Cargo S.A.

  PKP Cargo S.A. operuje głównie w branży kolejowego przewozu towarów, choć w swojej ofercie posiada kilka innych usług logistycznych. Warto się przyjrzeć, na jakiej działalności polska spółka zbudowała swoją potęgę.

  Przewozy towarów - fundamentem działalności PKP Cargo S.A. jest przewóz kolejowy towarów różnego rodzaju. Przewoźnik dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz know-how stał się cennym partnerem dla największych polskich przedsiębiorstw, oraz globalnych korporacji działających na terenie Polski i Europy.

  PKP Cargo S.A. dziennie wypuszcza w trasę niemal 600 pociągów transportujących kluczowe dla gospodarki towary. Spółka szacuje, że dziennie jej pociągi przewożą około 300 tys. ton ładunków. Wagony w taborze PKP Cargo S.A. są przygotowane do transportu kruszywa, materiałów budowlanych, węgla, chemii, paliw oraz produktów automotive i zamówień specjalnych. Spółka jest przygotowana do obsługi każdego zamówienia.

  Źródło: https://www.pkpcargo.com/pl/media/materialy-do-pobrania/

  Transport intermodalny - przewóz towarów w kontenerach pozwalających na łatwą zmianę środka transportu stał się niezwykle ważny dla gospodarki. Skorzystanie z kontenerów pozwala umieścić towar w jednym nośniku, który może być sprawnie przekazywany między pociągiem, statkiem i samochodem. W ten sposób można zaplanować kompleksowo trasę towaru bez zbędnych przeładunków. PKP Cargo S.A. świadczy także takie usługi i jest polskim liderem w transporcie intermodalnym.

  Przykładowe statystyki transportu intermodalnego w PKP Cargo S.A.:

  • PKP Cargo S.A. w 2017 r. przewiozło ponad 400 tys. kontenerów
  • ponad 50% przewozów intermodalnych w Polsce odbywa się z udziałem PKP Cargo S.A.
  • ponad 10% przewozów PKP Cargo S.A. to transport intermodalny

  Spedycja - w ramach Grupy PKP Cargo funkcjonuje spółka PKP Cargo Connect świadcząca usługi spedycyjne na terenie Polski oraz świata. Firma realizuje projekty spedycyjne w Europie oraz Azji i może się pochwalić wykonywaniem około 40 tys. zleceń rocznie. Spółka posiada 12 oddziałów spedycyjnych i 18 agencji celnych.

  Terminale przeładunkowe - PKP Cargo S.A. posiada 25 terminali przeładunkowych w strategicznych miejscach Polski. Sześć z placówek znajduje się przy wschodniej granicy na najważniejszych szlakach towarowych. Firma posiada także pięć terminali kontenerowych między innymi w Gliwicach, Poznaniu oraz Warszawie, co pozwala obsłużyć najważniejsze regiony w kraju.

  Źródło: https://www.pkpcargo.com/pl/media/materialy-do-pobrania/

  Bocznice kolejowe - w ramach Grupy PKP Cargo funkcjonuje spółka PKP Cargo Service zajmująca się obsługą bocznic kolejowych. Firma zarządza bocznicami dla największych przedstawicieli branży górniczej, energetycznej i ciepłowniczej. Pracownicy PKP Cargo S.A. m. in. obsługują składy, zarządzają rozładunkiem i załadunkiem oraz dbają o utrzymanie infrastruktury.

  Przykładowe statystyki PKP Cargo S.A. dotyczące obsługi bocznic:

  • PKP Cargo S.A. w 2017 roku obsłużyło 22,3 mln ton towaru na swoich bocznicach;
  • na bocznicach wykorzystuje się 60 lokomotyw oraz 400 wagonów;
  • PKP Cargo S.A. obsługuje 40 bocznic na terenie Polski.

  Obsługa taboru kolejowego - PKP Cargo S.A. posiada imponujący tabor kolejowy, którego obsługą i utrzymaniem zajmuje się PKP CARGOTABOR. Spółka nie tylko utrzymuje tabor na potrzeby PKP Cargo S.A., ale także świadczy usługi dla innych przewoźników.

  Szczegóły taboru PKP Cargo S.A.:

  • 2,3 tysiąca lokomotyw w użyciu;
  • 64 tys. wagonów towarowych różnego rodzaju;
  • 15 specjalistycznych zakładów remontowych.

  Praca i struktura zatrudnienia w PKP Cargo S.A.

  PKP Cargo S.A. chwali się, że jest jednym z najbardziej wiarygodnych pracodawców w Polsce, czego dowodem mają być między innymi tytuły:

  • "Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi"
  • "Pracodawcy Godnego Zaufania".

  Z pewnością silna pozycja na rynku sprawia, że zainteresowanie pracą w PKP Cargo S.A. jest duże.

  Video

  Firma poszukuje głównie fachowców do prowadzenia, obsługi oraz utrzymania w ruchu swojego taboru. Także specjaliści od logistyki znajdą tu miejsce dla siebie. O ile ostatnie wydarzenia epidemiologiczne wpłynęły negatywnie na transport, to nie ma wątpliwości, że z czasem PKP Cargo S.A. będzie znów pracowało pełną parą, co zaowocuje utworzeniem nowych miejsc pracy.

  Aktualne oferty pracy w PKP Cargo S.A. można znaleźć na stronie internetowej: www.pkpcargo.com/pl/kim-jestesmy/kariera. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie, proces rekrutacji jest prowadzony wieloetapowo. W pierwszej kolejności dział HR wybiera spośród aplikacji kandydatów, których zaprasza na pierwsze spotkanie prowadzone przez pracowników działu HR oraz przyszłych przełożonych. Wszyscy kandydaci są informowani o wyniku spotkań rekrutacyjnych.

  Opinie o firmie PKP Cargo S.A.

  Praca w PKP Cargo S.A. jest na pierwszy rzut oka dla wielu młodych osób chcących się związać z koleją bardzo atrakcyjna. Czy tak faktycznie jest? Przed aplikowaniem dobrze sprawdzić opinie na temat firmy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z pracownikami przedsiębiorstwa, do którego chce się aplikować. To nie zawsze jest możliwe, a w tej sytuacji z pomocą przychodzą portale zbierające opinie o pracodawcach.

  Co piszą ludzie o PKP Cargo S.A.? Praca w kolei jest odpowiedzialna i niestety stresująca co podkreśla wiele osób w swoich opiniach. Podkreślają one też, że zarobki nie należą do bardzo dobrych, choć zdania w tym temacie są podzielone, bo jak wiemy, na wypłaty każdy potrafi narzekać bez względu na jej wysokość.

  Wielu komentujących ceni sobie atmosferę, współpracowników oraz godziny pracy. Wygląda na to, że spółka państwowa jest pod tym względem lepiej prowadzona niż prywatni przewoźnicy. Wiele wskazuje na to, że PKP Cargo S.A. może się okazać dobrym miejscem do pracy. Szczególnie młode osoby mogą zdobyć tu cenne doświadczenie, które wykorzystają w dalszym rozwoju kariery.

  Źródło: www.goldenline.pl

  Źródło: www.absolvent.pl

  Jak się skontaktować z firmą PKP Cargo S.A.

  PKP Cargo S.A. jest dużą spółką, która niestety nie posiada kanału kontaktowego dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. W efekcie muszą się one posiłkować danymi publikowanymi wraz z ofertami pracy. Natomiast w celach informacyjnych bądź biznesowych można skorzystać z ogólnych środków kontaktu.

  Infolinia PKP Cargo S.A. (Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

  tel. 801 022 042

  tel. kom. 32 722 14 14

  email: infolinia@pkpcargo.pl

  Na stronie internetowej www.pkpcargo.com można znaleźć szczegółowe informacje kontaktowe do poszczególnych działów PKP Cargo S.A. Firma działa także w social mediach, co również może być dobrą drogą do komunikacji oraz zaznajomienia się z działalnością PKP Cargo S.A.

  Facebook ikona
  YouTube ikona
  LinkedIn ikona

   

  https://www.facebook.com/pkpcargo

   

   

  https://www.youtube.com/user/pkpcargoTV/feed

   

   

  https://www.linkedin.com/company/pkp-cargo-s.a./

   

   

  PKP Cargo S.A. odpowiada za sporą część transportu towarów w Polsce. Spółka przez lata stała się jedną z lokomotyw polskiej gospodarki i dzięki temu stała się atrakcyjnym miejscem pracy. Wiele osób może związać swoją karierę z PKP Cargo S.A. bądź potraktować przygodę w firmie jako czas na zdobycie niezwykle cennego doświadczenia.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PKP CARGO S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Katowice
 3. Łódź
 4. Wrocław
 5. Bydgoszcz
 6. Gdynia
 7. Gliwice
 8. Lublin
 9. Kwidzyń
 10. Łęczyca

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PKP CARGO S.A. - oferty archiwalne

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Łódź
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Węgliniec
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Legnica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Wałbrzych
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Wrocław
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Kamieniec Ząbkowicki
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Opole
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Kędzierzyn-Koźle
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Ostrów Wielkopolski
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Poznań
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Szczecin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Szczecinek
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Iława
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Gdynia
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Rewident taboru

  PKP CARGO S.A.
  • Bydgoszcz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rewident taboru jest odpowiedzialny za kontrolę poprawności załadunku, weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego.

   Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.   Wymagania

   • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, w specjalności elektronik, elektrotechnik lub mechanik
   • posiadasz dobry stan zdrowia, umożliwiający podjęcie pracy na stanowisku rewidenta
   • jesteś gotowy podjąć pracę zmianową

   lub posiadasz aktualne uprawnienia na stanowisko rewidenta taboru jesteś Kandydatem, którego szukamy.

   Oferujemy

   • pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę – kurs rozpoczynający się od pracy na warsztacie, wprowadzający w zagadnienia związane z pracą rewidenta trwający od 6 do 24 miesięcy w zależności od posiadanego wykształcenia
   • atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej lub imprez sportowych, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
   • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pracodawcy w Warszawie