Czy to Twoja firma?

ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA sp. z o.o. praca

Opole

Od naszych skromnych początków jako część Stacji Prób i Pomiarów Elektrycznych Elektrowni Opole, przekształciliśmy się w samodzielną jednostkę o nazwie ENERGOTEST-Diagnostyka, która od 2005 roku nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie inżynierii elektrycznej i badań diagnostycznych. Nasza historia jest świadectwem ewolucji i zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej aparatury diagnostycznej i pomiarowej, która w połączeniu z multidyscyplinarnym zespołem biegłych specjalistów, pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasze kompetencje obejmują badania diagnostyczne oraz pomiary maszyn i urządzeń elektroenergetycznych, a także profesjonalną obsługę zapobiegawczą i efektywne przewidywanie stanu technicznego urządzeń (Condition Base Maintenance).

Wyróżnia nas głęboka znajomość konstrukcji maszyn oraz umiejętność monitorowania parametrów procesowych i diagnostycznych. Zdobywane doświadczenie podczas prac rozruchowych, projektowych, inwestycyjnych i eksploatacyjnych pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferowanych usług i utrzymanie pozycji lidera w naszej branży.

Jakość jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale fundamentem działania. Wdrożony przez nas System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2001, a następnie certyfikat PN-EN ISO 9001:2015, który posiadamy aż do 2027 roku, to dowód na nasze zaangażowanie w doskonalenie procesów i zadowolenie klientów. Ponadto, jesteśmy dumni z uznania naszego laboratorium przez UDT oraz akredytacji nadanej przez Polskie Centrum Akredytacji, co potwierdza nasze kompetencje i wiarygodność.

Oferujemy nie tylko usługi badawcze, ale również dzielimy się wiedzą poprzez seminaria, publikacje artykułów w prasie fachowej oraz referaty na konferencjach. W ten sposób przyczyniamy się do rozwoju branży i dzielenia się najlepszymi praktykami.

W ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA z pasją podchodzimy do każdego wyzwania, stale poszukując innowacji i doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, dla których jakość i niezawodność są tak samo ważne, jak dla nas.

ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik ds. pomiarów elektrycznych

    ENERGOTEST-DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie pomiarów elektrycznych
      - tworzenie i opracowywanie protokołów pomiarowych
      - obsługa aparatury pomiarowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B Umiejętności: znajomość zagadnień technicznych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa MS Office, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Język obcy angielski na poziomie podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia uznaniowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu