Czy to Twoja firma?

Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki praca

Opole

W sercu Opola, przy ulicy Kośnego, znajduje się miejsce magiczne, gdzie marzenia ożywają, a wyobraźnia nie zna granic. Jest nim Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki, instytucja z tradycjami sięgającymi 1937 roku, kiedy to nasz założyciel, Alojzy Smolka, postawił pierwsze kroki ku stworzeniu teatru, który dzisiaj jest dumą kulturalną regionu.

Pod kierownictwem Krystiana Kobyłki, od 1993 roku nieustannie rozwijamy naszą scenę, tworząc spektakle, które zachwycają widzów w każdym wieku. Nasz zespół, liczący 70 utalentowanych osób, codziennie wkłada serce w to, by teatr był miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od najmłodszych, po dorosłych szukających głębszych treści.

Jesteśmy dumni, że nasze przedstawienia nie tylko bawią, ale i uczą, otwierając przed widzami drzwi do świata wartości, emocji i wiedzy. Nasze warsztaty i lekcje teatralne to nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim przestrzeń do rozwoju osobistego i kreatywnego myślenia.

Jako organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek, jesteśmy wiodącą sceną lalkową w Polsce, a nasze przedstawienia są doceniane zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że język sztuki jest uniwersalny – od Niemiec, przez Szwecję, aż po Stany Zjednoczone i Egipt, nasi artyści dzielą się swoją pasją z publicznością na całym świecie.

W Opolskim Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki wierzymy, że innowacja i jakość idą w parze z tradycją. Dlatego też otwieramy się na współpracę międzynarodową i wprowadzamy projekty artystyczne, które wzbogacają naszą ofertę i pozwalają na ciągły rozwój.

Jesteśmy teatrem miejskim, który stoi na solidnych fundamentach, a nasza stabilność finansowa pozwala nam planować przyszłość z optymizmem. Nasz teatr to nie tylko budynek, to przede wszystkim ludzie – artyści i pracownicy, którzy każdego dnia tworzą miejsce pełne ciepła, empatii i zrozumienia dla sztuki.

Zapraszamy do naszego świata, gdzie lalki i aktorzy opowiadają historie, które poruszają, inspirują i zostają w pamięci na długo po opuszczeniu naszej sali. To tutaj, w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora, kultura ożywa w najpiękniejszy sposób.

Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki

Mapa Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki

Siedziba główna

Praca Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. akustyki

    Opolski Teatr Lalki I Aktora im. Alojzego Smolki
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa sprzętu elektroakustycznego w czasie prób i spektakli realizowanych w siedzibie teatru, poza jego siedzibą, oraz wszelkich wydarzeń organizowanych przez teatr;
      Przygotowanie i prowadzenie dźwięku zgodnie ze scenariuszem spektaklu
      Sporządzanie dokumentacji technicznej spektakli scenariuszy dźwięku i Riderów oraz archiwizowanie materiału dźwiękowego
      miejsce pracy: Opole

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie: średnie kierunkowe, wyższe kierunkowe Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Uprawnienia SEP 1 kV znajomość obsługi konsolet cyfrowych i programów do obróbki dźwięku; umiejętność pracy w zespole, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + wysługa, premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu