Mid Ocean Logistics Poland

Czy to Twoja firma?

Mid Ocean Logistics Poland praca

Ruda Śląska

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie. Nasze portfolio obejmuje drobne produkty promocyjne, tekstylia, upominki biznesowe oraz dedykowane dla klienta gadżety.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy. Gotowe, spersonalizowane gadżety wysyłane są do klienta w 24/48 godzin od momentu akceptacji zlecenia.

Mid Ocean Logistics Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy Mid Ocean Logistics Poland

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mid Ocean Logistics Poland

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mid Ocean Logistics Poland

Siedziba główna

Mid Ocean Logistics Poland poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Zabrze
  3. Kraków
  4. Katowice
  5. Chorzów
  6. Warszawa
  7. Częstochowa
  8. Namyslów
  9. Oborniki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mid Ocean Logistics Poland - oferty archiwalne

  • Technolog produkcji (drukarnia)

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych
      • udział we wdrażaniu nowych procesów produkcyjnych
      • nadzór nad poprawnością przebiegu procesów technologicznych
      • opracowywanie instrukcji stanowiskowych i technologicznych
      • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
      • analiza przyczyn odchyleń od opracowanych przebiegów procesów na produkcji i wprowadzenie działań korygujących

      Wymagania

      • znajomość środowiska poligraficznego (kierunkowe wykształcenie lub doświadczenie zawodowe)
      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
      • otwartość na nowe rozwiązania
      • umiejętność współpracy w zespole
      • dobra znajomość programów MS Office
      • mile widziana znajomość SAP

      Oferujemy

      • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
      • system premiowy
      • pracę w międzynarodowym środowisku
      • dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej
      • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet
      • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)
      • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i Rudy Śląskiej

      Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej