PERFEKT DESIGN

Firma PERFEKT DESIGN działająca na rynku stolarki otworowej od 1998r, będąca Partnerem Handlowym takich firm jak Oknoplast, Wiśniowski, Wikęd czy Selt poszukuję osoby z Tarnowskich Gór i okolic na stanowisko:

PERFEKT DESIGN najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PERFEKT DESIGN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFEKT DESIGN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PERFEKT DESIGN

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - PERFEKT DESIGN

Pełna nazwa
"PERFEKT DESIGN" Katarzyna Wieczorek
Adres rejestrowy
ul. Staropolska 2 42-600 Tarnowskie Góry
NIP
4980025582
REGON
276236177
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
23.11.1998
Wykreślenie wpisu z rejestru
03.01.2024
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYKRESLONY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Informacja i komunikacja

  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie PERFEKT DESIGN

3.6

Na podstawie 83 oceny z Google.

Marek

Marek

"Polecam Perfekt Design, udany zakup, montaż w wyznaczonym terminie. Przyjechałem kupić wybrane drzwi, po krótkiej rozmowie z P Katarzyną, zamówiłem zupełnie inne drzwi z których teraz jesteśmy zadowoleni. Fachowe doradztwo."

11 miesięcy temu

Krzysztof Zawidlak

"Polecam Perfekt Design w Tarnowskich Górach. Przemiła i profesjonalna obsługa Pani Sylwii. Montaż drzwi wykonany w terminie przez sprawną ekipę. A fachowe doradztwo Pana wykonującego pomiary przed montażem pozwoliło uniknąć kłopotów i zaoszczędzić trochę pieniędzy."

8 miesięcy temu

Jan-Marc Z.

Jan-Marc Z.

"Bardzo elastyczna i rzetelna firma posiadająca w swojej oferty produkty. Polecam by każdy zamawiał wymianę wraz z obróbką szpalet zewnętrzna i wewnętrzną. Organizacja serwisu zostawia jednak trochę do życzenia. Jednak jedna gwiazdka mniej za niefortunne pominięcie stanu technicznego moje zewnetrznego parapetu, który po wymianie spowodował mała szczelinę przez którą dostawała się woda do środka mieszkania. Niestety , ani technik z wyceny , ani montażyści nie przekazali tej sprawy dalej. A mnie mieszkanie zalało. Wniosek dla firmy jest prosty. Proszę informować klientów o wszystkich niedogodnościach i problemach mogących mieć wpływ na nieszczelność okien. Technicy zasilikonowali szczelinę. Aktualizacja recenzji po paru latach. Wywietrzniki w oknach sie zepsuły i tu jedna gwiazdkę odejmuje za bardzo nie rzetelny serwis. Dobijałem sie przez tydzień do różnych osób. Wszystkie kazały mi złożyć prośbę o pomoc przez stronę internetową. Minął miesiąc i ani słychu ani widu serwisu, a telefonicznie niestety nie można nic na to poradzić."

5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca PERFEKT DESIGN - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy/ Obsługa klienta

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Pracownik administracyjno-biurowy/ obsługa klienta

      Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych ( FV, obieg dokumentów, raporty kasowe)
      • Realizowanie prac wspomagających funkcjonowanie biura
      • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
      • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji sprzedażowej
      • Kompleksowa, samodzielna obsługa klientów w salonie
      • Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy
      • Realizacja wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych
      • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku biurowym
      • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
      • Znajomość obsługi komputera (Office word, excel)
      • Wysoka kultura osobista
      • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
      • Zaangażowanie i nastawienie na cel
      • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i obsłudze klienta
      • Doświadczenie w pracy handlowca
      • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
      • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej oraz znajomość branży ogólnobudowlanej

      Oferujemy

      • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja)
      • Umowę o pracę
      • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży
      • Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
      • Pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
      • Profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska
      • Narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy)
      • Realny wpływ na rozwój firmy

      Aplikacje zawierające CV prosimy składać poprzez Aplikuj.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Tarnowskich Górach