Czy to Twoja firma?

RESMED Jolanta Sosna praca

Zabrze

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym liderem w branży medycznej, dostarczającym innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzętu rehabilitacyjnego. Nasza historia sięga 1981 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą misję poprawy jakości życia pacjentów. W 1984 roku zainicjowaliśmy produkcję kuchni parafinowych, a od 1991 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o zimno/ciepłe kompresy żelowe oraz okłady termiczne, które szybko zyskały uznanie wśród profesjonalistów w dziedzinie medycyny.

Z siedzibą w sercu Zabrza, RESMED Jolanta Sosna jest synonimem zaufania i jakości. Jesteśmy dumni, że od 2003 roku nasze produkty spełniają rygorystyczne wymagania ISO 9001, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy. Nasze kompresy żelowe, okłady termiczne oraz kuchnie parafinowe są nie tylko efektywne, ale także bezpieczne i niezawodne, co czyni nas preferowanym partnerem dla klinik, szpitali, sanatoriów oraz gabinetów masażu i rehabilitacji.

W RESMED Jolanta Sosna zawsze stawiamy na rozwój i innowacje. Nasze produkty są wynikiem ciągłego poszukiwania lepszych rozwiązań, które wspierają proces leczenia i rehabilitacji. Jesteśmy blisko naszych klientów, rozumiemy ich potrzeby i odpowiadamy na nie, dostarczając sprzęt, który pomaga w codziennej pracy i przyczynia się do poprawy komfortu życia pacjentów.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali doświadczeniu i ekspertyzie RESMED Jolanta Sosna. Razem tworzymy przestrzeń, w której zdrowie i dobre samopoczucie są na wyciągnięcie ręki.

RESMED Jolanta Sosna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy RESMED Jolanta Sosna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESMED Jolanta Sosna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RESMED Jolanta Sosna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
RESMED Jolanta Sosna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RESMED Jolanta Sosna - oferty archiwalne

  • Operator procesów produkcyjnych

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      • praca na maszynach produkcyjnych
      • pakowanie towaru do wysyłki
      • praca na maszynach
      • kontrola produkowanych towarów
      • kontrola stanów magazynowych

      Wymagania

      • mile widziany emeryt/rencista
      • zdolnosci manualne

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • praca w systemie jednozmianowym
      • wolne weekendy

Pracodawcy w Zabrzu