Z.P.S. i R.D. "Polselekt" Jakub Dzida

Czy to Twoja firma?

Polselekt praca

Pszczyna

Firma Polselekt jest firmą rodzinną, działającą nieprzerwanie od 1967 roku. Została założona przez Teresę i Ludwika Dzida, a obecnie prowadzona jest wspólnie wraz z synem Jakubem i jego żoną Anną. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji roślin doniczkowych.

W naszym nowoczesnym gospodarstwie, zlokalizowanym w Pszczynie, produkujemy paprocie, saintpaulie i storczyki w uprawie całorocznej, oraz poinsecję w uprawie sezonowej.

Wysoka specjalizacja produkcji, oraz materiał wyjściowy pozyskiwany z najlepszych laboratoriów in vitro, gwarantują otrzymanie produktu końcowego najwyższej jakości.

W naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednich odmian, sposoby pakowania, wzajemne relacje z klientami oraz dbamy o odpowiednie dostosowanie jakości do ceny produktu.

Z.P.S. i R.D. "Polselekt" Jakub Dzida najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Pszczyna
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Z.P.S. i R.D. "Polselekt" Jakub Dzida

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Z.P.S. i R.D. "Polselekt" Jakub Dzida

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Z.P.S. i R.D. "Polselekt" Jakub Dzida

Siedziba główna

Praca Z.P.S. i R.D. "Polselekt" Jakub Dzida - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK SZKLARNI

    Polselekt
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • sadzenie roślin
      • przygotowywanie i pakowanie roślin do wysyłki
      • przygotowywanie podłoża do sadzenia roślin
      • obsługa komputera do podlewania roślin

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie
      • mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
      • dyspozycyjność
      • sprawność fizyczna
      • pracowitość i sumienność
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
      • praca na pełny etat
      • atrakcyjne wynagrodzenie

      Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

      lub nr telefonu 661-888-602 W GODZINACH 9.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Pszczynie