Czy to Twoja firma?

WINI TRANS sp. z o.o. praca

Rumia
WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Rumia
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Rumii

WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca c+e w ruchu międzynarodowym

    WINI TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w kierunkach Niemcy-Szwecja, prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, załadunek i rozładunek towaru.
      System pracy: 4/1, 4/2. 4 Tygodnie w pracy , 1 lub 2 tyg. w domu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: karta kierowcy, Prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: uprawnienia ADR - podstawowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 11 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stażu pracy i posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rumi