Alior Bank S. A.

Alior Bank S. A.

    

Alior Bank S. A. najczęściej poszukuje kandydatów w:
Zawody Bankowiec, Bankier Warszawa, Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa, Informatyk Warszawa, Ekonomista Warszawa, Specjalista ds. administracji Warszawa.
Kategorie zawodowe: bankowość / finanse, obsługa klienta / call center, it (informatyka), księgowość / ekonomia, administracja biurowa / praca biurowa.

Oferty pracy Alior Bank S. A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Alior Bank S. A.

Wybrane oferty innych pracodawców

Firma najczęściej oferuje

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Bilety na imprezy kulturalne
 • Dodatki do urlopu
 • Dodatki świąteczne
 • Dodatkowe ubezpieczenie
 • Dofinansowanie do nauki języka obcego
 • Elastyczny czas pracy
 • Karnety na siłownię
 • Karta Multisport
 • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
 • Nowoczesne biuro
 • Owoce w pracy
 • Pakiet socjalny
 • Parking
 • Pracownicze Plany Kapitałowe
 • Pracowniczy Program Emerytalny
 • Program poleceń pracowników
 • Prywatna opieka lekarska
 • Przyjazna atmosfera
 • Spotkania integracyjne
 • Stabilne warunki zatrudnienia
 • System premiowy
 • Szkolenia, kursy, konferencje
 • Szkolenie stanowiskowe
 • Ubezpieczenie grupowe
 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
 • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Alior Bank S. A.

Siedziba główna

Alior Bank S. A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Alior Bank S. A.

Pełna nazwa
ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Łopuszańska 38D 02-232 Warszawa
NIP
1070010731
REGON
141387142
KRS
0000305178
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.04.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

 • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
 • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
 • Długa lista sukcesów zdobytych w bardzo krótkim czasie zachęca nie tylko klientów, ale również fachowców chcących budować karierę w dynamicznie rozwijającym się banku. Na pierwszy rzut oka Alior Bank wydaje się być bardzo solidnym i atrakcyjnym pracodawcą. Czy po bliższym spojrzeniu utrzymuje to wrażenie? Przyjrzyjmy się działalności Alior Banku oraz jego sukcesom.

  Działalność Alior Banku

  Alior Bank rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008 roku i przyjął formułę banku uniwersalnego. Oznacza to, że świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma okazała się prężnie działającym innowatorem i szybko inwestowała w najnowsze technologie obsługi klienta. Alior Bank stworzył w pełni internetowy bank oraz internetowy bankowy kantor walutowy. Także temu bankowi zawdzięczamy pierwszą w Polsce wideoweryfikację przy zakładaniu rachunku osobistego.

  Video

  W 2012 roku Alior Bank zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Po niespełna dwóch latach spółka została włączona do indeksu WIG20. Obecnie największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU posiadająca około 32% akcji.

  W 2018 roku Alior Bank mógł się pochwalić jednym z najwyższych poziomów rentowności w całym polskim sektorze bankowym. Firma zanotowała wzrost zysku netto w 2018 roku o aż 51%, zapisując na swoje konto 713 mln zł. Przychody Alior Banku wzrosły o 4 mld zł do ponad 73 mld zł na koniec 2018 roku. Tak duży skok dochodów był doskonałym odzwierciedleniem bardzo dobrej formy i atrakcyjnej oferty.

  Działalność Alior Banku obejmuje prowadzenie kont bankowych, ofertę kredytów i pożyczek różnego rodzaju oraz dostęp do kart płatniczych czy ubezpieczeń. Spółka mimo stosunkowo krótkiego czasu obecności na rynku szybko zadbała o kompleksowy wachlarz usług. Dzięki temu obsługuje ponad 4 mln klientów, w tym około 180 tys. klientów biznesowych.

  Sukcesy branżowe Alior Banku

  Alior Bank chwali się tym, że ciągle pracuje nad rozwojem i wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązania. Przechwałki nie są tu słowami rzucanymi bezpodstawnie na wiatr. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia, jakie Alior Bank otrzymuje z każdym rokiem.

  Video

  Skalę sukcesu Alior Banku można ocenić, patrząc tylko na nagrody z dwóch ostatnich lat, a trzeba pamiętać, że bank zgarnia kolejne statuetki od roku założenia.

  W latach 2018-2019 Alior Bank otrzymał:

  • Tytuł "Przyjazny Bank Newsweeka" oraz drugie miejsce w kategorii "Bankowość tradycyjna" i trzecie miejsce w kategorii "Bankowość hipoteczna";
  • Tytuł "Najlepszy Bank dla Firm" wg magazynu Forbes;
  • Tytuł "Instytucja Roku 2018" w rankingu portalu MojeBankowanie.pl;
  • Zwycięstwo w kategorii "New Digital Venture" w konkursie The Heart Corporate Innovation Awards;
  • Tytuł "Lider Informatyki 2018" w konkursie magazynu Computerworld;
  • Nagroda honorowa w kategorii "Banki innowacyjne" rankingu 50. największych banków w Polsce;
  • Tytuł "Najlepszy Bank w Polsce" przyznany w 2018 roku przez magazyn Global Finance.

  Praca w Alior Banku

  Alior Bank bardzo szybko wyrósł na jednego z najważniejszych graczy w polskim sektorze bankowym. Firma obecnie obsługuje ponad 4 mln klientów, a to oznacza, że potrzebuje wielu pracowników zdolnych podołać wymaganiom klientów. Faktycznie Alior Bank według raportu za 2018 rok zatrudniał przeszło 8 tys. pracowników. Osoby pracujące w Alior Banku zajmują stanowiska w biurach Centrali zlokalizowanych w Gdańsku, Krakowie oraz Warszawie, a także w oddziałach banku.

  Bardzo rozbudowana sieć sprzedaży produktów bankowych oraz trzy Centrale Alior Banku zajmujące się rozwojem i innowacyjnymi rozwiązaniami generują sporą ilość miejsc pracy. Osoby zainteresowane pracą w bankowości mogą znaleźć zatrudnienie w jednej z licznych placówek.

  Centrale w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku są miejscem pracy dla wykwalifikowanych fachowców m.in. w dziedzinach IT/Rozwoju oprogramowania, Rachunkowości, Operacji bankowych, Zarządzania ryzykiem czy Audytu i kontrolingu. Alior Bank deklaruje, że poszukuje zarówno wykwalifikowanych fachowców, jak i osoby chcące dopiero rozpocząć karierę.

  Video

  Aktualne oferty pracy w Alior Banku można znaleźć na stronie internetowej: www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/kariera/aktualne-oferty-pracy.html. Jak widać, bank poszukuje cały czas pracowników. Wynika to między innymi z dynamicznego rozwoju, ale może również oznaczać sporą rotację pracowników.

  Opinie o firmie Alior Bank

  Wiele osób przed aplikowaniem do nowego miejsca pracy chce poznać warunki zatrudnienia i atmosferę w danym przedsiębiorstwie. Nie każdy ma możliwość spotkania się z pracownikami przyszłego pracodawcy, dlatego pozostaje posiłkowanie się portalami zbierającymi opinie pracowników.

  Wpisy publikowane w sieci bardzo często przyjmują formę masowego wylewania żalów, ale wśród nich można znaleźć wartościowe opinie i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Alior Bank jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków jest dość często opisywany w sieci przez byłych pracowników. Co piszą o Alior Banku?

  Opinie są zróżnicowane, ale prawie wszyscy podkreślają zdecydowanie korporacyjne nastawienie firmy. Alior Bank stawia na realizowanie planów i zgodność w tabelkach tworzonych przez wyższe szczeble zarządzania. Praca w tym banku jest więc przeznaczona dla osób, które potrafią się odnaleźć w korporacyjnym środowisku. Wynagrodzenia nie należą do najwyższych w branży, ale też nie należą do złych.

  Wiele osób podkreśla, że praca w Alior Banku niesie za sobą bardzo duże profity w kwestii doświadczenia oraz atrakcyjności CV przy poszukiwaniu kolejnej pracy. Osoby na początku kariery w bankowości mogą śmiało starać się o zatrudnienie w Alior Banku.

  Źródło: www.goldenline.pl

  Źródło: www.absolvent.pl

  Kontakt z firmą Alior Bank

  Osoby zainteresowane pracą w Alior Banku mogą się kontaktować z firmą za pośrednictwem ofert pracy publikowanych na wspomnianej wyżej stronie. W pozostałych kwestiach można skorzystać z udostępnionych przez bank danych kontaktowych.

  Siedziba Alior Banku:

  Alior Bank Spółka Akcyjna

  ul. Łopuszańska 38D

  02-232 Warszawa

  fax +48 22 555 23 23

  Adres korespondencyjny:

  Alior Bank SA

  ul. Postępu 18 B

  02-676 Warszawa

  e-mail: kontakt@alior.pl

  Klienci mogą również korzystać z linii informacyjnej dostępnej pod numerami telefonu 19 502 lub +12 370 70 00. Klienci indywidualni oraz micro i małe firmy mogą korzystać z infolinii przez całą dobę. Na stronie internetowej www.aliorbank.pl są również dostępne odpowiednie formularze kontaktowe.

  Alior Bank chwali się innowacyjnymi technologiami i wprowadzaniem technologicznych rewolucji do bankowości. Firma stawiająca na takie podejście do biznesu nie może nie być obecna w social mediach. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o Alior Banku, możecie odwiedzić profile społecznościowe firmy:

  Facebook ikona
  YouTube ikona
  LinkedIn ikona

   

  https://www.facebook.com/AliorBankSA

   

   

  https://www.youtube.com/user/aliortv

   

   

  https://www.linkedin.com/company/alior-bank-s-a-/

   

   

  Alior Bank bardzo szybko przebił się do czołówki polskiej bankowości. Dzięki temu na rynku powstała firma kusząca swoją ofertą oraz przyciągająca potencjalnych pracowników. Z budowaniem kariery w Alior Banku jest różnie, ale zdecydowanie jest to dobre miejsce pracy dla początkujących adeptów bankowości.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 14 miesiącach

Profil firmy:
Alior Bank S. A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Kraków
 3. Bielsko-Biała
 4. Wrocław
 5. Ruda Śląska
 6. Pruszków
 7. Łódź
 8. Katowice
 9. Poznań
 10. Chrzanów

Praca Alior Bank S. A. - oferty archiwalne

 • Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Mikro

  Alior Bank S. A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Twoje zadania:

   • aktywna sprzedaż telefoniczna produktów i usług bankowych obecnym Klientom Biznesowym,
   • obsługa kampanii leadowych,
   • wstępne procesowanie dokumentacji,
   • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

   Wymagania

   Aplikuj na stanowisko jeśli:

   • posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
   • jesteś nastawiona/y na realizację celów i ambitna/y,
   • chcesz się rozwijać i łatwo przyswajasz wiedzę.
   • mile widziane jeżeli znasz produkty bankowe ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych,
   • mile widziane jeżeli znasz zagadnienia związanie z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, w tym różne formy rozliczeń księgowych.

   Oferujemy

   To oferujemy:

   • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • wynagrodzenie składające się z podstawy i comiesięcznych premii,
   • jednozmianowy system pracy (pon-pt, w godzinach 9-17),
   • możliwość pracy hybrydowej,
   • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,
   • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.
 • Menedżer ds. Klienta Indywidualnego Specjalność Inwestycje

  Alior Bank S. A.
  • Jelenia Góra
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jakie będą Twoje zadania:

   • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
   • Sprzedaż i obsługa produktów inwestycyjnych,
   • Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
   • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

   Wymagania


   Aplikuj na stanowisko jeśli:

   • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych,
   • Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami,
   • Bardzo dobrze znasz produkty inwestycyjne i inne z obszaru bankowości detalicznej,
   • Umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
   • Jesteś osobą nastawioną na realizację celów.

   Oferujemy


   Co na Ciebie czeka w Alior Banku:

   • Atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,
   • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,
   • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej (gdzie realna do osiągnięcia kwota to 60% wynagrodzenia podstawowego),
   • Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
   • Programy motywacyjne tj. Platynowy Bankier,
   • Unikalny i nowoczesny program Onboardingowy,
   • Szeroki zakres benefitów pracowniczych,
   • Oferty produktowe dla Pracowników z atrakcyjnymi warunkami,
   • Program poleceń pracowniczych.
 • Analityk Kredytowy Klienta Korporacyjnego

  Alior Bank S. A.
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • ma minimum 4 letnie doświadczenie bankowe na stanowisku Analityka Ryzyka Kredytowego
   • ma minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie oceny ryzyka kredytowego Klientów z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • ma wyższe wykształcenie na kierunku związanym z bankowością, finansami lub ekonomią
   • jest odporna na stres, elastyczna, otwarta na niestandardowe działania, rzetelna, sumienna, zaangażowana i terminowa
   • zna język angielski na poziomie komunikatywnym
   • dobrze zna aplikacje Excel, Word, Power Point
   • ma zdolności analityczne, umie wyciągać trafne wnioski i formułować rekomendacje
   • jest samodzielna w działaniu

   Wymagania

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • analizie i strukturyzowaniu transakcji kredytowych, dotyczących Klientów z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw – w zależności od posiadanego doświadczenia
   • prezentacji rekomendacji kredytowych na Komitetach Kredytowych
   • współpracy z jednostkami uczestniczącymi w procesie podejmowania decyzji kredytowych
   • udziale w doskonaleniu procedur i procesów kredytowych

   Oferujemy

   • zatrudnienie w Departamencie Analiz Kredytowych w oparciu o umowę o pracę
   • możliwość rozwoju zawodowego z zakresie obsługi kredytowej strategicznych Klientów Banku
   • współpracę z ekspertami z różnych obszarów specjalizacji
   • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego
   • atrakcyjny system motywacyjny
   • udział w ciekawych projektach
 • Analityk Kredytowy Klienta Korporacyjnego

  Alior Bank S. A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • ma minimum 4 letnie doświadczenie bankowe na stanowisku Analityka Ryzyka Kredytowego
   • ma minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie oceny ryzyka kredytowego Klientów z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • ma wyższe wykształcenie na kierunku związanym z bankowością, finansami lub ekonomią
   • jest odporna na stres, elastyczna, otwarta na niestandardowe działania, rzetelna, sumienna, zaangażowana i terminowa
   • zna język angielski na poziomie komunikatywnym
   • dobrze zna aplikacje Excel, Word, Power Point
   • ma zdolności analityczne, umie wyciągać trafne wnioski i formułować rekomendacje
   • jest samodzielna w działaniu

   Wymagania

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • analizie i strukturyzowaniu transakcji kredytowych, dotyczących Klientów z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw – w zależności od posiadanego doświadczenia
   • prezentacji rekomendacji kredytowych na Komitetach Kredytowych
   • współpracy z jednostkami uczestniczącymi w procesie podejmowania decyzji kredytowych
   • udziale w doskonaleniu procedur i procesów kredytowych

   Oferujemy

   • zatrudnienie w Departamencie Analiz Kredytowych w oparciu o umowę o pracę
   • możliwość rozwoju zawodowego z zakresie obsługi kredytowej strategicznych Klientów Banku
   • współpracę z ekspertami z różnych obszarów specjalizacji
   • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego
   • atrakcyjny system motywacyjny
   • udział w ciekawych projektach
 • Analityk Kredytowy Klienta Korporacyjnego

  Alior Bank S. A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • ma minimum 4 letnie doświadczenie bankowe na stanowisku Analityka Ryzyka Kredytowego
   • ma minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie oceny ryzyka kredytowego Klientów z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • ma wyższe wykształcenie na kierunku związanym z bankowością, finansami lub ekonomią
   • jest odporna na stres, elastyczna, otwarta na niestandardowe działania, rzetelna, sumienna, zaangażowana i terminowa
   • zna język angielski na poziomie komunikatywnym
   • dobrze zna aplikacje Excel, Word, Power Point
   • ma zdolności analityczne, umie wyciągać trafne wnioski i formułować rekomendacje
   • jest samodzielna w działaniu

   Wymagania

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • analizie i strukturyzowaniu transakcji kredytowych, dotyczących Klientów z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw – w zależności od posiadanego doświadczenia
   • prezentacji rekomendacji kredytowych na Komitetach Kredytowych
   • współpracy z jednostkami uczestniczącymi w procesie podejmowania decyzji kredytowych
   • udziale w doskonaleniu procedur i procesów kredytowych

   Oferujemy

   • zatrudnienie w Departamencie Analiz Kredytowych w oparciu o umowę o pracę
   • możliwość rozwoju zawodowego z zakresie obsługi kredytowej strategicznych Klientów Banku
   • współpracę z ekspertami z różnych obszarów specjalizacji
   • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego
   • atrakcyjny system motywacyjny
   • udział w ciekawych projektach
 • Doradca Klienta Korporacyjnego (Segment Small)

  Alior Bank S. A.
  • Ostrów Wielkopolski
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:
   • aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze przedsiębiorstw segmentu Small (5-20 mln obrotu rocznie),
   • realizacji zadań wynikających z operacyjnego i przychodowego planu sprzedaży Departamentu,
   • skutecznej sprzedaży produktów bankowych dla klientów własnego portfela (x-sell),
   • przygotowywaniu aplikacji kredytowych i ich procesowaniu w systemach bankowych,
   • koordynowaniu bieżącej współpracy pomiędzy klientami własnego portfela, a pracownikami innych obszarów działalności Banku,
   • współpracy z ekspertami innych jednostek bankowych, w tym z obszaru ryzyka,
   • dbałości o najwyższe standardy obsługi klienta

   Wymagania

   Jeśli jesteś osobą, która:
   • posiada minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze Klientów Korporacyjnych,
   • ma wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne),
   • bardzo dobrze zna zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw,
   • jest zorganizowana i potrafi pracować według priorytetów,
   • ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętność diagnozowania, uświadamiania potrzeb i negocjacji),
   • swobodnie nawiązuje kontakty biznesowe,
   • rozumie realia swoich klientów i potrafi dostosowywać ofertę do ich oczekiwań,
   • jest nastawiona na realizację celów oraz pracę zespołową,
   • posiada motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy

   Oferujemy

   • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
   • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
   • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
   • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)
 • Menedżer ds. Klienta Indywidualnego Specjalność Produkty Hipoteczne

  Alior Bank S. A.
  • Lubin
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jakie będą Twoje zadania:

   • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
   • Sprzedaż i obsługa produktów hipotecznych,
   • Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
   • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

   Wymagania

   Aplikuj na stanowisko jeśli:

   • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych,
   • Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami,
   • Bardzo dobrze znasz produkty hipoteczne i inne z obszaru bankowości detalicznej,
   • Umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
   • Jesteś osobą nastawioną na realizację celów.

   Oferujemy

   Co na Ciebie czeka w Alior Banku:

   • Atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,
   • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,
   • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej (gdzie realna do osiągnięcia kwota to 60% wynagrodzenia podstawowego),
   • Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
   • Programy motywacyjne tj. Platynowy Bankier,
   • Unikalny i nowoczesny program Onboardingowy,
   • Szeroki zakres benefitów pracowniczych,
   • Oferty produktowe dla Pracowników z atrakcyjnymi warunkami,
   • Program poleceń pracowniczych.
 • Dyrektor ds. sprzedaży

  Alior Bank S. A.
  • Bydgoszcz
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Do Twoich obowiązków należeć będzie:

   • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy w modelu sieci placówek franczyzowych,
   • zarządzanie pracą sieci podległych placówek partnerskich na podległym obszarze,
   • realizacja założonych celów biznesowych,
   • planowanie, realizacja i rozwój sprzedaży,
   • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z franczyzobiorcami,
   • raportowanie wyników sprzedaży podległego regionu,
   • zapewnienie wsparcia merytorycznego w bieżącym funkcjonowaniu podległych placówek partnerskich.

   Wymagania

   Poszukujemy Cię, jeśli:

   • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu regionem placówek sprzedażowych w modelu franczyzowym (mile widziane w branży finansowej),
   • umiesz budować długofalowe i pozytywne relacje z partnerami biznesowymi,
   • masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów,
   • posiadasz wysokie umiejętności menedżerskie i negocjacyjne,
   • działasz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji,
   • wyróżniasz się wysoką etyką zawodową,
   • posiadasz umiejętność budowania entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,
   • wyższe wykształcenie,
   • prawo jazdy kat. B.

   Oferujemy

   Zapewniamy:

   • samodzielne stanowisko raportujące do Dyrektora Regionu,
   • samodzielność w zarządzaniu powierzonym obszarem,
   • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
   • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
   • dostęp do programów rozwojowych umożliwiających doskonalenie swoich kompetencji zawodowych,
   • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia,
   • umowę o pracę oraz system premiowy oparty na wynikach,
   • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia.
 • Dyrektor ds. sprzedaży

  Alior Bank S. A.
  • Toruń
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Do Twoich obowiązków należeć będzie:

   • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy w modelu sieci placówek franczyzowych,
   • zarządzanie pracą sieci podległych placówek partnerskich na podległym obszarze,
   • realizacja założonych celów biznesowych,
   • planowanie, realizacja i rozwój sprzedaży,
   • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z franczyzobiorcami,
   • raportowanie wyników sprzedaży podległego regionu,
   • zapewnienie wsparcia merytorycznego w bieżącym funkcjonowaniu podległych placówek partnerskich.

   Wymagania

   Poszukujemy Cię, jeśli:

   • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu regionem placówek sprzedażowych w modelu franczyzowym (mile widziane w branży finansowej),
   • umiesz budować długofalowe i pozytywne relacje z partnerami biznesowymi,
   • masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów,
   • posiadasz wysokie umiejętności menedżerskie i negocjacyjne,
   • działasz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji,
   • wyróżniasz się wysoką etyką zawodową,
   • posiadasz umiejętność budowania entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,
   • wyższe wykształcenie,
   • prawo jazdy kat. B.

   Oferujemy

   Zapewniamy:

   • samodzielne stanowisko raportujące do Dyrektora Regionu,
   • samodzielność w zarządzaniu powierzonym obszarem,
   • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
   • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
   • dostęp do programów rozwojowych umożliwiających doskonalenie swoich kompetencji zawodowych,
   • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia,
   • umowę o pracę oraz system premiowy oparty na wynikach,
   • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia.
 • Specjalista ds. Windykacji Mikroprzedsiębiorców

  Alior Bank S. A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • posiada wykształcenie wyższe: preferowane prawo,
   • posiada praktyczną znajomość procesu windykacji,
   • sprawnie porusza się wśród przepisów prawa cywilnego oraz potrafi samodzielnie rozwiązywać problemy prawne,
   • potrafi doskonale organizować swoją pracę i dysponuje nieprzeciętnymi zdolnościami analitycznymi,
   • jest odpowiedzialna i potrafi zarządzać własnym portfelem spraw,
   • swobodnie porusza się w środowisku Microsoft Office,
   • lubi ludzi i ceni sobie dobrą atmosferę w pracy,
   • chce pracować w środowisku zwinny (Agile, Scrum).

   Wymagania

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • prowadzeniu postępowań sądowo-egzekucyjnych od wypowiedzenia umowy, aż do całkowitej spłaty zobowiązania,
   • wprowadzanie danych / zdarzeń windykacyjnych do systemów bankowych wspierających proces dochodzenie roszczeń,
   • samodzielnym zarządzaniu procesem postępowań sądowo-egzekucyjnym w ramach obsługiwanego portfela,
   • terminowej realizacji zadań, sumienności i dokładności,
   • tworzeniu raportów, analiz danych, w zakresie działania sekcji.

   Oferujemy

   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • praca w oparciu o wartości - zwinność, prostota, zespołowość i etyka,
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
   • zatrudnienie w zgranym i dbającym o dobrą atmosferę pracy zespole
   • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.).
 • (Młodszy) Specjalista ds. Odnowień Produktów Kredytowych Mikro

  Alior Bank S. A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Co znajdziesz w Alior Banku:

   • atmosferę wzajemnego wsparcia i współpracy, a także obszar do samodzielnego działania i realizacji własnych pomysłów
   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • atrakcyjny miesięczny system premiowy
   • możliwość rozwoju zawodowego w bankowości klienta biznesowego
   • dostęp do szkoleń
   • szeroki zakres benefitów pracowniczych – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, zniżki na zakupy u wybranych partnerów
   • program poleceń pracowniczych

   Wymagania

   Jakie będą Twoje zadania:

   • obsługa telefoniczna klientów firmowych Alior Banku zgodnie z naszymi standardami jakości
   • sprzedaż telefoniczna odnowień kredytowych
   • procesowanie odnowień i obsługa zapadających kredytów firmowych w procesach zarówno automatycznych, jak i z udziałem analityka kredytowego
   • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi
   • współpraca z innymi jednostkami banku m.in. z departamentami ryzyka i produktu

   Oferujemy

   Aplikuj na stanowisko, jeśli:

   • masz już pierwsze doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i chcesz rozwijać się w bankowości biznesowej
   • cechuje Cię komunikatywność, wysoka kultura osobista i sumienność
   • jesteś osobą ambitną i nastawioną na realizację celów
   • samodzielnie szukasz rozwiązań i lubisz stawiać czoła wyzwaniom
   • chcesz uczyć się od najlepszych i pracować w energicznym i zaangażowanym zespole
   • posiadasz wykształcenie minimum średnie

   Dodatkowym atutem będzie:

   • doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji finansowej lub w obsłudze klientów biznesowych w kanale sprzedaży telefonicznej lub oddziale banku
   • doświadczenie w procesowaniu firm w oparciu o KPIR i pełną księgowość
 • Menedżer ds. Klienta Korporacyjnego ​(Segment Small)

  Alior Bank S. A.
  • Szczecin
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze przedsiębiorstw segmentu Small (5-20 mln obrotu rocznie),
   • realizacji zadań wynikających z operacyjnego i przychodowego planu sprzedaży Departamentu,
   • skutecznej sprzedaży produktów bankowych dla klientów własnego portfela (x-sell),
   • przygotowywaniu aplikacji kredytowych i ich procesowaniu w systemach bankowych,
   • koordynowaniu bieżącej współpracy pomiędzy klientami własnego portfela, a pracownikami innych obszarów działalności Banku,
   • współpracy z ekspertami innych jednostek bankowych, w tym z obszaru ryzyka,
   • dbałości o najwyższe standardy obsługi klienta.

   Wymagania

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • posiada minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze Klientów Korporacyjnych,
   • ma wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne),
   • bardzo dobrze zna zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw,
   • jest zorganizowana i potrafi pracować według priorytetów,
   • ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętność diagnozowania, uświadamiania potrzeb i negocjacji),
   • swobodnie nawiązuje kontakty biznesowe,
   • rozumie realia swoich klientów i potrafi dostosowywać ofertę do ich oczekiwań,
   • jest nastawiona na realizację celów oraz pracę zespołową,
   • posiada motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.

   Oferujemy

   • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
   • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
   • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
   • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe).
 • Specjalista/Ekspert ds. Dokumentacji Kredytowej Klienta Korporacyjnego

  Alior Bank S. A.
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • ma doświadczenie w przygotowywaniu umów kredytowych i umów prawnych zabezpieczeń dla klientów korporacyjnych z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • ma wyższe wykształcenie na kierunku związanym z prawem, bankowością, finansami lub ekonomią
   • jest odporna na stres, elastyczna, otwarta na niestandardowe działania
   • jest rzetelna, sumienna, zaangażowana, terminowa, samodzielna w działaniu

   Dla kandydatów posiadających dodatkowo poniższe kompetencje jest możliwość rozwoju w charakterze Eksperta ds. dokumentacji transakcji strukturyzowanych:

   • doświadczenie w pracy z dokumentacją przygotowywaną wg międzynarodowych standardów Loan Market Association (LMA)
   • doświadczenie w obsłudze kredytów konsorcjalnych
   • zdolność identyfikacji ryzyk i zagrożeń wynikających z zapisów dokumentacji LMA
   • znajomość języka angielski na poziomie zaawansowanym

   Wymagania

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • przygotowywaniu umów kredytowych i umów prawnych zabezpieczeń dla klientów korporacyjnych z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • uczestnictwie w weryfikacji oraz negocjowaniu zapisów dokumentacji wg standardu LMA
   • weryfikacji dokumentacji w procesie uruchomienia kredytów (w tym również konsorcjalnych)
   • weryfikacji dokumentów w procesie ustanawiania zabezpieczeń kredytów na rzecz banku
   • rejestracji zabezpieczeń kredytów w systemach banku
   • udziale w doskonaleniu procedur i procesów kredytowych

   Oferujemy

   • zatrudnienie w Departamencie Analiz Kredytowych w oparciu o umowę o pracę
   • stały rozwój i zdobywanie szerokiej wiedzy
   • współpracę z ekspertami z różnych obszarów specjalizacji
   • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego
   • atrakcyjny system motywacyjny
   • udział w ciekawych projektach
 • Specjalista/Ekspert ds. Dokumentacji Kredytowej Klienta Korporacyjnego

  Alior Bank S. A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • ma doświadczenie w przygotowywaniu umów kredytowych i umów prawnych zabezpieczeń dla klientów korporacyjnych z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • ma wyższe wykształcenie na kierunku związanym z prawem, bankowością, finansami lub ekonomią
   • jest odporna na stres, elastyczna, otwarta na niestandardowe działania
   • jest rzetelna, sumienna, zaangażowana, terminowa, samodzielna w działaniu

   Dla kandydatów posiadających dodatkowo poniższe kompetencje jest możliwość rozwoju w charakterze Eksperta ds. dokumentacji transakcji strukturyzowanych:

   • doświadczenie w pracy z dokumentacją przygotowywaną wg międzynarodowych standardów Loan Market Association (LMA)
   • doświadczenie w obsłudze kredytów konsorcjalnych
   • zdolność identyfikacji ryzyk i zagrożeń wynikających z zapisów dokumentacji LMA
   • znajomość języka angielski na poziomie zaawansowanym

   Wymagania

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • przygotowywaniu umów kredytowych i umów prawnych zabezpieczeń dla klientów korporacyjnych z segmentu małych, średnich, dużych przedsiębiorstw
   • uczestnictwie w weryfikacji oraz negocjowaniu zapisów dokumentacji wg standardu LMA
   • weryfikacji dokumentacji w procesie uruchomienia kredytów (w tym również konsorcjalnych)
   • weryfikacji dokumentów w procesie ustanawiania zabezpieczeń kredytów na rzecz banku
   • rejestracji zabezpieczeń kredytów w systemach banku
   • udziale w doskonaleniu procedur i procesów kredytowych

   Oferujemy

   • zatrudnienie w Departamencie Analiz Kredytowych w oparciu o umowę o pracę
   • stały rozwój i zdobywanie szerokiej wiedzy
   • współpracę z ekspertami z różnych obszarów specjalizacji
   • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego
   • atrakcyjny system motywacyjny
   • udział w ciekawych projektach
 • Praktykant w Oddziale Banku

  Alior Bank S. A.
  • Tarnów
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   • nawigacja Klientów w Oddziale,
   • zdobycie praktycznej wiedzy na temat produktów bankowych,
   • poznanie standardu obsługi klienta,
   • udział w akcjach marketingowych oddziału bankowego,
   • inne zadania zlecone przez Dyrektora Oddziału.

   Wymagania

   • status studenta/osoby uczącej się,
   • optymistyczne nastawienie do życia,
   • otwartość na kontakt z klientami,
   • wysoka kultura osobista,
   • dyspozycyjność 20-40 godzin w tygodniu przez minimum miesiąc.

   Oferujemy

   Wybranym osobom oferujemy:

   • miesięczną bezpłatną praktykę w oddziale Alior Bank,
   • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
   • możliwość zrealizowania obligatoryjnej praktyki studenckiej w jednym z najbardziej nowoczesnych banków w Polsce.
 • Ekspert ds. Wsparcia Klienta Korporacyjnego

  Alior Bank S. A.
  • Łódź
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • bieżącej kontroli transakcji w systemach bankowych,
   • wsparciu zespołu w realizacji celów sprzedażowych,
   • kontakcie z Klientem Biznesowym (korporacje),
   • podstawowej obsłudze operacyjnej Klientów Biznesowych.

   Wymagania

   Jeżeli jesteś osobą, która:

   • ma doświadczenie w pracy z Klientem Biznesowym (preferowane korporacje),
   • zna zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw,
   • posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne,
   • w stopniu bardzo dobrym posługuje się pakietem MS Office,
   • jest nastawiona na realizację celów oraz współpracę w zespole,
   • ma wykształcenie wyższe ekonomiczne,
   • potrafi radzić sobie z presją czasu i konsekwentnie realizuje swoje obowiązki w pracy.

   Oferujemy

   • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,
   • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe),
   • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.
 • Doradca Klienta Korporacyjnego (Segment Small)

  Alior Bank S. A.
  • Kalisz
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:
   • aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze przedsiębiorstw segmentu Small (5-20 mln obrotu rocznie),
   • realizacji zadań wynikających z operacyjnego i przychodowego planu sprzedaży Departamentu,
   • skutecznej sprzedaży produktów bankowych dla klientów własnego portfela (x-sell),
   • przygotowywaniu aplikacji kredytowych i ich procesowaniu w systemach bankowych,
   • koordynowaniu bieżącej współpracy pomiędzy klientami własnego portfela, a pracownikami innych obszarów działalności Banku,
   • współpracy z ekspertami innych jednostek bankowych, w tym z obszaru ryzyka,
   • dbałości o najwyższe standardy obsługi klienta

   Wymagania

   Jeśli jesteś osobą, która:
   • posiada minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze Klientów Korporacyjnych,
   • ma wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne),
   • bardzo dobrze zna zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw,
   • jest zorganizowana i potrafi pracować według priorytetów,
   • ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętność diagnozowania, uświadamiania potrzeb i negocjacji),
   • swobodnie nawiązuje kontakty biznesowe,
   • rozumie realia swoich klientów i potrafi dostosowywać ofertę do ich oczekiwań,
   • jest nastawiona na realizację celów oraz pracę zespołową,
   • posiada motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy

   Oferujemy

   • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
   • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
   • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
   • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)
 • Doradca Klienta Korporacyjnego (Segment Small)

  Alior Bank S. A.
  • Łódź
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

   • aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze przedsiębiorstw segmentu Small (5-20 mln obrotu rocznie),
   • realizacji zadań wynikających z operacyjnego i przychodowego planu sprzedaży Departamentu,
   • skutecznej sprzedaży produktów bankowych dla klientów własnego portfela (x-sell),
   • przygotowywaniu aplikacji kredytowych i ich procesowaniu w systemach bankowych,
   • koordynowaniu bieżącej współpracy pomiędzy klientami własnego portfela, a pracownikami innych obszarów działalności Banku,
   • współpracy z ekspertami innych jednostek bankowych, w tym z obszaru ryzyka,
   • dbałości o najwyższe standardy obsługi klienta

   Wymagania

   Jeśli jesteś osobą, która:

   • posiada minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze Klientów Korporacyjnych,
   • ma wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne),
   • bardzo dobrze zna zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw,
   • jest zorganizowana i potrafi pracować według priorytetów,
   • ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętność diagnozowania, uświadamiania potrzeb i negocjacji),
   • swobodnie nawiązuje kontakty biznesowe,
   • rozumie realia swoich klientów i potrafi dostosowywać ofertę do ich oczekiwań,
   • jest nastawiona na realizację celów oraz pracę zespołową,
   • posiada motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy

   Oferujemy

   • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
   • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
   • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
   • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
   • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)
 • Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej

  Alior Bank S. A.
  • Warszawa
  • umowa o pracę
  • Jakie będą Twoje zadania?

   • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych dla aktualnych i potencjalnych klientów Alior Banku,
   • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
   • prowadzenie dokumentacji kredytowej klienta,
   • finalizowanie wniosków złożonych przez klienta.

   Zakres obowiązków

   Aplikuj na stanowisko jeśli:

   • jesteś osobą otwartą, komunikatywną oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista,
   • swobodnie nawiązujesz kontakty międzyludzkie,
   • posiadasz min. wykształcenie średnie,
   • ma swobodę wypowiedzi i wysoką kulturę osobistą
   • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej (mile widziane).

   Wymagania

   • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
   • system premiowy bez górnych limitów,
   • szkolenia, które pomogą rozwinąć kompetencje sprzedażowe,
   • jasno wyznaczoną ścieżkę awansu,
   • różnorodne konkursy wewnętrzne,
   • wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej/trenerskiej.
   • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku.
 • Bankier Klienta Biznesowego

  Alior Bank S. A.
  • Rzeszów
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Jakie będą Twoje zadania:

   • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
   • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Przedsiębiorcom (do 5 mln PLN obrotu rocznego),
   • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
   • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

   Wymagania

   Aplikuj na stanowisko jeśli:

   • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości,
   • posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,
   • charakteryzuje Cię znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),
   • posiadasz znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw,
   • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
   • jesteś nastawiony na realizację celów,
   • posiadasz wykształcenie min. średnie.

   Oferujemy

   Co na Ciebie czeka w Alior Banku:

   • atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,
   • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,
   • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej, (gdzie realna do osiągnięcia kwota to 60% wynagrodzenia podstawowego)
   • obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
   • programy motywacyjne tj. Platynowy Bankier,
   • unikalny i nowoczesny program Onboardingowy,
   • szeroki zakres benefitów pracowniczych,
   • oferty produktowe dla Pracowników z atrakcyjnymi warunkami,
   • program poleceń pracowniczych.

Dbamy o Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies, czyli pliki tekstowe, które za zgodą Użytkownika są przechowywane na komputerze lub urządzeniu mobilnym Użytkownika, co może wiązać się również z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownika. Pliki cookies przetwarzane przez Aplikuj.pl Paweł Strykowski, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod adresem: ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471567654, REGON: 070776507, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, jak również na potrzeby analizy zachowań Użytkownika w Serwisie, personalizacji prezentowanych Użytkownikowi treści oraz reklam, zapewnienia działania funkcji mediów społecznościowych oraz do zarządzania Serwisem. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies, jak również dostęp do panelu zarządzania ustawieniami cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w plikach cookies jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez akceptację wykorzystania plików cookies (art. 6 (1)(a) RODO).

Zgoda udzielona poprzez wybór opcji "Wyrażam zgodę" oznacza akceptację wszystkich wykorzystywanych w Serwisie plików cookies. Zgoda Użytkownika może być w każdym momencie zmieniona poprzez kliknięcie w link umieszczony w Polityce Prywatności.

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Pliki cookies niezbędne do świadczenia usług drogą elektroniczną Zawsze aktywne
Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka