Simtech

Czy to Twoja firma?

Simtech praca

Gliwice

Firma Simtech Automatyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania instalacji automatyki przemysłowej. Działamy głównie w branży motoryzacyjnej. Zrealizowaliśmy projekty w zakładach samochodowych Audi, VW, Opel, BMW, Fiat, Porsche, Mercedes, Jaguar, MAN i wielu innych. Poza tym projektujemy i uruchamiamy stacje zrobotyzowane, systemy transportu technologicznego, systemy zarządzania produkcją oraz linie produkcyjne i maszyny w wielu innych branżach. Zatrudniamy około 50 specjalistów z branży automatyki, robotyki, informatyki i elektryki. Bazując na najnowocześniejszych technologiach zrealizowaliśmy ponad 600 projektów na całym świecie (UE, Chiny, RPA, Meksyk, Brazylia, Rosja i wiele innych). Z naszych usług korzystają zarówno firmy polskie jak i duże koncerny zagraniczne. Dzięki solidnej pracy i utrzymywaniu wysokiego standardu usług jesteśmy doceniani i polecani przez dotychczasowych klientów.

Firma istnieje od 2001 r, posiada stabilną sytuację finansową i nieustannie się rozwija. W 2013 roku firma przeniosła się do nowej siedziby w Gliwicach, a w 2016 został utworzony nowy oddział w Balicach, pod Krakowem. Funkcjonalnie urządzone biura oraz dobra lokalizacja zapewniają komfortowe warunki pracy.

Simtech najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Simtech

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Simtech

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Programista CNC (bez doświadczenia)

    SABNER
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • DevOps Engineer

    DTP, Digital Technology Poland
    Dodana
  • Specjalista ds. IT

    NVH POLAND Sp. z o.o.
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Simtech

Siedziba główna

Praca Simtech - oferty archiwalne

  • Programista PLC

    Simtech
    • Gliwice
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Programista PLC

      Miejsce pracy:

      Gliwicach oraz projekty wykonywane na terenie kraju i za granicą

      Zakres obowiązków

      • Programowanie sterowników PLC;
      • Projektowanie i programowanie systemów wizualizacji HMI;
      • Uruchomienia instalacji;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka, robotyka, pokrewne;
      • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom co najmniej średniozaawansowany) umożliwiająca pracę za granicą, czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej;
      • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi, Allen Bradley, Omron, inne) I/LUB doświadczenie w programowaniu systemów i wizualizacji HMI/Scada (WinCC, InTouch, Zenon, inne);
      • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
      • Prawo jazdy kategorii B;
      • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej;
      • Motywacja do ciągłego rozwoju, chęć i umiejętność szybkiego uczenia się;

      Mile widziane:

      • Znajomość standardu VASS;
      • Umiejętność czytania / tworzenia dokumentacji elektrycznych (ePlan, inne);
      • Znajomość sieci przemysłowych (ProfiNet, Profibus, DeviceNet, inne);

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
      • Wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności;
      • Pakiet świadczeń socjalnych;
      • Dużą dozę samodzielności, aktywny udział w realizacji projektów;
      • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
      • Szkolenia wewnętrzne (posiadamy sterowniki PLC oraz roboty przemysłowe Fanuc i Kuka oraz systemy HMI) oraz szkolenia zewnętrzne (jednostki certyfikowane);
      • Udział w ciekawych projektach na całym świecie;
      • Dobrą atmosferę pracy;
      • Komfortowe warunki biurowe;
  • Pracownik produkcji elektrycznej

    Simtech
    • Gliwice

      Pracownik produkcji elektrycznej

      Gliwice

      • Wykonywanie prefabrykacji szaf sterowniczych;
      • Montaż instalacji elektrycznych;

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe (preferowane z zakresu elektryki);
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Dobra organizacja pracy własnej;
      • Komunikatywność;
      • Dyspozycyjność;

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Dobra znajomość rysunku technicznego;
      • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki i elektroniki;
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
      • SEP do 1 kV;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę / staż / praktykę;
      • Pracę w trybie jednozmianowym;
      • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia;
      • Benefity pozapłacowe;
      • Aktywny udział w realizacji projektów;

Pracodawcy w Gliwicach