Czy to Twoja firma?

E-TOWERS FAMABA SA praca

Głogów

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem przemysłu, który nieustannie ewoluuje i przekształca krajobraz nowoczesnej technologii. Nasza podróż rozpoczęła się w 1946 roku jako Głogowska Stocznia Rzeczna, a z biegiem lat, nasza pasja i zaangażowanie w doskonalenie umiejętności pozwoliły nam rozwinąć się w specjalistów od konstrukcji stalowych dla przemysłu wiatrowego i dźwigowego. Jesteśmy E-TOWERS FAMABA S.A., i naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które są wynikiem zaangażowania i kompetencji naszej załogi oraz bliskiej współpracy z naszymi klientami.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – tworzymy konstrukcje stalowe, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych partnerów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest połączenie polskiej tradycji i rzemiosła z innowacyjnością i know-how naszych belgijskich właścicieli. To właśnie ta synergia pozwala nam na ciągłe podnoszenie poprzeczki w dziedzinie jakości i wytrzymałości naszych produktów.

Znajdujemy się w sercu Głogowa, na Dolnym Śląsku, gdzie nasze zakłady produkcyjne rozciągają się na imponującej powierzchni. Dysponujemy 122 000 m2 działki oraz 32 000 m2 powierzchni produkcyjnej i montażowej, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do pełnej identyfikowalności materiałów, co jest gwarancją transparentności i zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

Nasza historia jest historią ciągłego rozwoju i adaptacji. Od początków jako stocznia, przez produkcję maszyn budowlanych, aż po dzisiejszą specjalizację, każdy etap był krokiem naprzód w dążeniu do doskonałości. Przekształcenie w spółkę akcyjną w 1999 roku i późniejsza prywatyzacja w 2004 roku to kamienie milowe, które umocniły naszą pozycję na rynku. W 2012 roku staliśmy się częścią belgijskiego E-Crane Worldwide Holding B.V., co otworzyło przed nami nowe możliwości i perspektywy.

Z zaangażowaniem pięciuset pracowników, każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom, aby dostarczać produkty, które nie tylko spełniają, ale i definiują standardy branży. Nasze działania są napędzane pasją do innowacji i nieustannego poszukiwania lepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Jesteśmy E-TOWERS FAMABA S.A. – solidność, tradycja i nowoczesność to słowa, które najlepiej nas opisują. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej nieustannie rozwijającej się historii.

E-TOWERS FAMABA SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł badania i rozwój budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy E-TOWERS FAMABA SA

Praca alert - powiadomienia

Praca E-TOWERS FAMABA SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E-TOWERS FAMABA SA

Siedziba główna

E-TOWERS FAMABA SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
E-TOWERS FAMABA SA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Slawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca E-TOWERS FAMABA SA - oferty archiwalne

  • Ślusarz - mechanik

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa, konserwacja maszyn i narzędzi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: znajomość naprawy i budowy maszyn i pojazdów
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wymagane Wykształcenie zawodowe kierunek: znajomość naprawy i budowy maszyn i pojazdów,wymagane doświadczenie w zawodzie ślusarz - mechanik, obsługa komputera, mile widziane uprawnienia konserwator suwnic; obsługa suwnicyogólnego przeznaczenia, podesty ruchome; SEP do 1KV, zdolny do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 553,33 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator wytaczarek

    • Głogów

      Obsługa wytaczarki konwencjonalnej i numerycznej, pomiar i obsługa narzędzi pomiarowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: obróbka skrawaniem
      • Inne wymagania: Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na nieokreślony, praca na 2 zmiany (6.00-14.00; 14.00-22.00). Wykształcenie zawodowe, obróbka skrawaniem, znajomość rysunku technicznego. Mile widziane doświadczenie w obsłudze tokarki konwencjonalnej, frezarki. Mile widziana umiejętność sterowania heidenhain 355, umiejętność toczenia, wytaczania, toczenia gwintów, znajomość i dobór parametrów skrawania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 534,07 PLN
  • Operator walcarek

    • Głogów

      Praca w zawodzie operator walcarek, spawanie metodą MAG 135, umiejętności ślusarskie, czytanie rysunku technicznego montaż drobnych detali, obsługa walców do grubych blach od 10 mm do 50 mm.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy operatora walcarek/spawacz,uprawnienia na spawanie półautomatem (książeczka spawacza metoda MAG 135,138), znajomość rysunku technicznego, Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0", umiejętności śusarskie oraz umiejętności montażu drobnych detali.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 650 do 6 700 PLN

Pracodawcy w Głogowie