Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE HYDROSYSTEM sp. z o.o. praca

Głogów

Od ponad trzech dekad, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Hydrosystem" jest synonimem innowacji i jakości w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1990 roku w Toruniu, a od 2014 roku nasze działania koncentrują się w nowoczesnym obiekcie w Głogowie, który stał się naszym domem i fundamentem dla dalszego rozwoju.

Specjalizujemy się w regeneracji maglownic i przekładni kierowniczych, co pozwala naszym klientom na utrzymanie ich pojazdów w optymalnej kondycji. Nasza oferta obejmuje również serwisowanie i naprawę automatycznych skrzyń biegów oraz układów hamulcowych, co czyni nas kompleksowym partnerem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i niezawodność swojego samochodu.

W Hydrosystemie nie boimy się wyzwań nowoczesności. Dlatego też nasze usługi poszerzyły się o projektowanie i wykonawstwo automatyki budynkowej oraz rozdzielni i instalacji elektrycznych. To właśnie tutaj nasze inżynierskie umiejętności łączą się z kreatywnością, tworząc rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na potrzeby rynku, ale również wyznaczają nowe standardy w branży.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko puste słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy certyfikowanym dostawcą OnePlace, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Nasze nowoczesne zaplecze warsztatowo-produkcyjne i biurowe, w tym nowa hala warsztatowa, są świadectwem naszego dążenia do ciągłego doskonalenia. Wierzymy, że to właśnie inwestycja w nowe technologie i procesy diagnostyczno-naprawcze pozwala nam utrzymać przewagę konkurencyjną i realizować misję, której brak danych nie pozwala nam tutaj przedstawić, ale która z pewnością jest odzwierciedleniem naszych działań.

Zapraszamy do naszego obiektu, gdzie poczekalnia dla klientów wyposażona jest w sieć Wi-Fi, telewizor i komputery, co sprawia, że czas oczekiwania na wykonanie usługi staje się przyjemnością.

W Hydrosystemie łączymy tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacją, a wszystko to po to, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo i miał pewność, że jego potrzeby są w centrum naszej uwagi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE HYDROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Głogów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE HYDROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE HYDROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE HYDROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE HYDROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż rurociągów wodnokanalizacyjnych, CO, wentylacji mechanicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: praca na terenie Głogowa i okolic, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik montera instalacji sanitarnych

    • Głogów

      pomoc przy montażu instalacji sanitarnych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Głogowie